Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtatót vehetek be 26hetes...

Nyugtatót vehetek be 26hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Ma nagyon fel húztak és tiszta ideg vagyok az lenne a kérdésem hogy a leggyengébb nyugtatót vehetek be 1db.? Árthatok ezzel a picinek?

2013. jan. 2. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Igyál nyugtató hatású gyógyteát.
2013. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azom jelenleg nincs itthon azért kérdeztem a gyógyszert.
2013. jan. 2. 22:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyel be nyugtatot. Szedalod vele a magzatot is banyek...
2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jó akkor nem veszek be remélem hamar le nyugszom.
2013. jan. 2. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:

gyogyszer helyett inkabb igyal magnezium pezsgotablettat,az gyorsan felszivodik.

vegso esetben nekem a vedono sedatif pc-t ajanlott

2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vedd be a leszarom tablettat :)
2013. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os hát szerintem az se használna most.
2013. jan. 2. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
:(
2013. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Most itt le fognak szólni, de.....vedd be a 0,25-öt nyugodtan. Sokkal többet ártasz az idegességgel mint azzal!

Egy 4 gyerekes 55 körüli pszichiáterhez járok, genetikusokkal, nőgyógyásszal egyeztettem erről MIND ezen a véleményen van. Nekem szednem kell mert ha nem veszem be szédülök, remegek és pánik rohamaim vannak. Mikor megtudtam, h terhes vagyok abbahagytam, a 17. héten teljesen ki voltam már, hetek óta 2-3 óra alvás, nem evés stb. Mióta beveszem csodásan vagyok! A kicsimmel minden rendben! 29 hetes vagyok. Tudod másfél éve kellett egy babát félidősen megszülnöm, soha SEMMIT nem vettem be, csodásan voltam mégis beteg lett, egészségesen éltem, terhes vitamin az elejétől....nem ez számít, hidd el. Ha megnyugtat vedd be!!!

2013. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom el dönteni hogy mit csináljak vegyek be vagy ne. Vennék is be meg nem is. :(
2013. jan. 2. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!