Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtatót vehetek be 26hetes...

Nyugtatót vehetek be 26hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Ma nagyon fel húztak és tiszta ideg vagyok az lenne a kérdésem hogy a leggyengébb nyugtatót vehetek be 1db.? Árthatok ezzel a picinek?

2013. jan. 2. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mid van otthon? Xanax?
2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Semmilyen nyugtatót nem szabad bevenni orvosi tanács nélkül!

Egyébként ne ez legyen az első, amihez nyúlsz!

2013. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja könnyű azt mondani hogy ne ez legyen az első amihez nyúl,te biztos nem kerültél még ilyen állapotba,mondjuk én az elejétől ittam a citromfűteát,majd néha bevettem estére egy Sedatif Pc-ét ezzel nem árthatam hisz homeósak,de én is azt vallom hogy sokkal többet ártasz azzal hogy kínzod magad mithogy bevennéd és megnyugodnál,max ha teheted menj ma el és vegyél citromfűteát ezzel tuti nincs gond!!Minden jót neked:24hkm
2013. jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tilos nyugtatót bevenni, nem véletlenül. Nem azt mondom, hogy elmegy tőle a baba, de együtt tudnál azzal élni, hogy a későbbiekben valami baja lesz tőle? Én is voltam már ki, kerültem padlóra terhesség alatt, feküdtem a pszichiátrián, de soha semmilyen nyugtatót nem adtak, mert ismert rossz hatásai vannak a babára nézve.
2013. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az ismerősöd ismerősének az ismerőse végig nyugtatót szedett és semmi baja nem lett a babának (megjegyzem egy egészségesen született baba még nem jelenti azt, hogy egészséges is lesz egész életében) még nem jelenti azt, hogy a Te babád is egészséges lesz.

Én azt mondom, hogyha ez csak egy pillanatnyi idegeskedés, akkor sétálj egy nagyot, mozogj kicsit, egész egy kis édességet, igyál valami nyugtató gyógyteát, aludj egy jót, próbálj ki minden lehetséges megoldást.

Ha pedig tartós idegeskedésről van szó (családi tragédia vagy ilyenek), akkor konzultálj az orvossal, hátha tud jobb megoldást is.


Ha csak így magadtól beveszed, akkor utána meg azon idegeskedhetsz, hogy vajon ártottál-e a babának vagy nem.

2013. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy könnyű mondani!

Két családtagot vesztettem el a terhesség alatt, mégsem vettem be nyugtatót, pedig már az orvosom is ki akarta írni!

2013. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem vettem be este semmit :) Gondoltam mindig a picire és nem a gondra.
2013. jan. 3. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!