Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy missed ab után...

Normális hogy missed ab után 2 nappal már nem vérzik, nem fáj?

Figyelt kérdés

Aznap vérzett, meg 2-3 csepp másnap, de a hasfájás is hamar elmúlt, meg a vérzés is. Gyógyszert nem kaptam utána semmit (se antbio se cseppek, azt mondták majd ha baj lenne).


A lelki részére ne térjünk ki mert az nagyon nehéz, de fizikailag normális hogy ilyen "jól" vagyok?


Egyébként a babával sem volt sok tünetem és nem indult meg a vetélés sem, csak műszeres volt.


2013. jan. 3. 08:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, a baba nem fejlődőtt már majdnem 2 hete mire műtöttek, és 6 hetesen állt meg.
2013. jan. 3. 08:04
 2/8 anonim ***** válasza:
én 24 hetesen vetéltem el, és műszeres befejezésre volt szükség, szinte nem is véreztem, nekem is két nap volt egy pici.
2013. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huh! Olyan nagy babát!? ;(((

És fizikai fájdalmaid sem voltak az utána következő napokban?

2013. jan. 3. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én két hétig véreztem utána. Mire vége lett, már jött a következő mensim. Nekem 10 hetes lehetett a magzat, amikor felszívódott, de csak a 12. heti UH-n vették észre.
2013. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki én pár hetes magzatot vesztettem el, 10. héten műtöttek 2 hétig vérezgettem
2013. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24 hetes elvetélt vagyok. igen sajnos :( ez már szerintem nem is vetélés, mert végül is megszültem, szóval nem értem miért "hívják" vetélésnek... egy kicsit görcsölgetett a hasam, de nem fizikailag semmi. vagy csak a lelki fájdalom miatt nem tudtam arra figyelni, nem tudom...
2013. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


24 hetesen ez még nagyobb szörnyűség lehetett mint amikor az ember az első kritikus időszakban átéli. Ráadásul nagyon nehéz lehet a következő terhességnél, amikor az ember 12 hét elteltével sem nyugodhat meg.


Én elkiabáltam hogy nem érzek semmit... Fájdogál, érzékeny a méhem és a vér is megérkezett reggelre.

2013. jan. 4. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem két missed ab volt. Az elsőnél csak a mütét napján volt vérzésem, és az is nagyon gyenge. Másnap, semmi, majd a harmadik nap délután erős görcs kiséretében visszatért, utána már normál-gyenge volt 1-2 napig. 1 hét után teljesen elmúlt.

A második pénteken volt. A mütét után nagyon véreztem, estére már jól gyengült. Másnap megint semmi, harmadik nap is semmi. És a negyedik nap reggel indult újra, egész nap menzis fájdalmaim voltak, egy-egy kisebb görcs is.

Nekem ilyen volt, de mástól is hallottam hogy leállt a vérzés másnap, és aztán 1-2 nap után újre kezdődött. Állitólag aki már szült, annak kevesebb a vérzése missed után. Nekem már kettő sima szülésem volt, igy a tágitást legalább megúsztam mind a két esetben.

Lelki részéhez sok erőt kivánok neked is!

2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!