Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetekben csaszarolnak?

Milyen esetekben csaszarolnak?

Figyelt kérdés

Nekem a bal szememre tompa latasom van. ( 20% -ot latok vele. A jobb szemem 100% -os. szemuveget hordtam sokaig. de miota megallapitottak hogy tompa latasom van nem kell hordjam.)Tobb mindenkitol hallottam hogy a szemem miatt csaszarolni fognak. Valakinek volt mar hasonlo esete?

12 hetes kismamma.



2013. jan. 3. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb választ az orvosod fog mondani, minden eset más és más......szerintem nyugodtan beszéld meg vele a kérdéseidet,gondolataidat.Boldog babavárást
2013. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is foglalkoztat a kérdés mert az egyik szemem -5 a másik -5.5 és egyéb bajai is vannak (sajnos szemüvegben is csak 90%os a látásom) rákérdeztem a dokimnál és ő mondta hogy a 30.hét után menjek el a szemészemhez és kérjek egy javaslatot hogy ő mit gondol javasolja a császárt vagy nem lesz gond a természetes szülésnél! Sajnos időpontom majd csak jövőhétre van így még én se tudom mi lesz! Üdv 32hetes kismama
2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szemfenék vizsgálatot kell csináltatni.

Nekem a terhesség előtt -3,25 volt mind a két szemem.

Most -4,5 és -4,25 hirtelen rohamosan romlott a szemem ezért kell majd nekem is szemfenék vizsgálatra mennem és ott fog kiderülni, hogy szülhetek természetes úton vagy császározni kell.

Üdv.: 20 hetes kismami

2013. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2013. jan. 25. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem a védőnő megkérdezte hogy hányas dioptriájú a szemem/szemüvegem, mert 5-től császároznak. Gondolom félnek hogy az erőlködéstől leválhat a retina.
2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-5 és -5.5ös a szemem! voltam szemfenék vizsgálaton ami elég kellemetlen volt számomra de szülhetek természetesen! bár a szülésznő nincs kibékülve a dologgal de mégis ezt állapította meg a szemész! üdv 35hetes kismama
2013. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Faj a szemfenek vizsgalat? Hogyan zajlik?
2013. jan. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!