Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire okoz rendellenességet...

Mennyire okoz rendellenességet ha valaki gyógyszert szed?

Figyelt kérdés

Kérlek csak normális választ írjatok, nincs kedvem szidalmakat olvasgatni, elég a lelkiismeret furdalás.


2 napja nagyon feszít a gyomrom, sokszor van fura elviselhetetlen hányingerem, így tegnap és ma is vettem be gyógyszert. 12 hetet betöltöttem, nagyon rosszul érzem magam amiatt hogy nem bírtam tovább, eddig nem volt gond, tűrtem. (talán először és utoljára 7 hetesen vettem be)

szóval bevettem egy hányinger csillapítót.

A neve cerucal, 1 tabletta 10 mg, de sosem vettem be egy tablettát, mindig egy negyedet (még annyit sem szinte).


Volt akinél a gyógyszerek okoztak gondot?



2013. jan. 3. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Miért nem veszel be olyan gyógyszert amit lehet , pl. B6 vitamin, vagy magne b6, vagy rennie.
2013. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert nem segít semmit. Magne B6-ot szedek rendszeresen, rennie olyan mint a cukorka sajna, b6 vitamin sem segít :(
2013. jan. 3. 18:14
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Orvosi konzultáció nélkül semmit ne vegyél be!!!!!!! Nem vicc, nehogy baja legyen tőle. Ebben a terhességi korban normális, tul kell élni. Énis nagyon rosszul voltam, vegetáltam egész nap, amikor a párom hazajött még köszönni is alig volt erőm, lefogytam 8 kilot. BÍRD KI...MEGÉRI!!! Ne szedj gyógyszert csak ha az orvos engedélyezi.
2013. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

:( Annyira gáz vagyok, tudom magamtól is:(

Csak már annyira akartam, hogy elmúljon ! :(

2013. jan. 3. 18:22
 5/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem lesz semmi gond! http://www.youtube.com/watch?v=3z8jowF9kCU

Boldog babavárást!:D

2013. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindig van egy cáfolò, nos Èn genetikussal beszéltem és ennyivel nem artasz neki. Sokkal jobban árt a stressz amit a fájdalommal generálsz magadnak.
2013. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm! :(
2013. jan. 3. 18:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát sztem. az orvosok és a szakértők nagyon nagy része nem véletlenül mondja hogy ne!

Mondom énis csak vegetáltam több mint egy hónapig...volt hogy sírva aludtam el!!! Ki kell birni, nincs mese. A szülésen is túl kell majd esni, meg a lábadozáson is!! Ha meg a baba ugy fekszik 1 hónapig a hasadban hogy nyom egy ideget akkor azzal sem fogsz tudni mit csinálni.

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%

Pláne hogy ez van a papírján.


Terhesség, szoptatás

A terhesség első három hónapjában és szoptatás ideje alatt kellő tapasztalat hiányában nem adható.

A terhesség második és harmadik trimeszterében csak pontos diagnózis esetében, nagyon indokolt esetben adható.

2013. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
én a 6.héttől a 12.hétig éjjel-nappal a budi fölött görnyedtem, még kórházban is feküdtem vészes hányás miatt,mégsem vettem be semmilyen gyógyszert,mert a babám érdekeit tartottam szem előtt.És igen,a gyógyszerszedés okozhat gondokat.Felelőtlen vagy,de tényleg.Menj el orvoshoz,és majd ő megmondja mit szedhetsz.egyébként magnéziumot javasolnak.Ne csináld többet,ha csak nem szeretnél beteg gyereket
2013. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!