Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy az esély hogy clostyval...

Nagy az esély hogy clostyval sikerül?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom. Sok mindenkinek sikerült így a baba?

Köszi előre is.


2009. aug. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

szia!

tavaly féléves Gnrh kezelés, aug.13. és nov.23. menstruáció, az utolsónal kezdtem el a clostyt, december 7.-én estem teherbe és 21.én kimutatta a teszt.ma vagyok 39 hetes 3napos terhes egy picilánnyal!

de én mellette használtam homeopátiás cseppet (homelee-s)- remélem jól írtam le a nevét /házipálinka illatú...:-D/, patikában kérdezz utána.

Nekem sztem inkább az segített.Egy próbát megér!!

írj ha utánaérdeklődsz és ha sikerült vmi!!!

szorítok!!

2009. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

az előző vagyok, persze h nemjól írtam le, de itt van ez a link, olvasd át.

[link]

de egyébként sztem ha elmondod a dolgokat egy ilyen homeopátiával foglalkozó vkinek /nemtom h hívják őket...:-(/

2009. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

az előző vagyok, persze h nemjól írtam le, de itt van ez a link, olvasd át.

[link]

de egyébként sztem ha elmondod a dolgokat egy ilyen homeopátiával foglalkozó vkinek /nemtom h hívják őket...:-(/,

2009. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
....ők fognak segíteni... bocsi a bénázásért :--D
2009. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!