Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdtek enyhülni...

Kinek mikor kezdtek enyhülni ill. mikor múltak el a rosszullétek (hányinger, émelygés)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 22:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől tartott a 14. hétig...azt hittem sosem múlik el, de mintha elvágták volna egyik napról a másikra...
2013. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem us 6. héten kezdődött, most 14 hetes vagyok, de már 13. héten elmúlt a folyamatos émelygés.
2013. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

21.-től enyhült, de csak a szülés után múlt el :-(

Még a szülés után is 3x hánytam ...

2013. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem is a 6. héttől van és még tart most 13+1hetesen, de akkor remélem nekem is nemsokára vége!

Off.. 1-es, 2es válaszoló nektek volt szagundor is? az is elmúlt?? én sehol nem bírok megmaradni!! :(

2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem nagyon...igazából abból derült ki, hogy baba van

Este a moziban rosszul lettem a popcorn illatától, majd másnap reggel a kávétól, a koronát a férjem parfümje tette fel...na, akkor dobtam ki a tacssot :)

De a 14. hét után az is elmúlt, bár a kávét utána sem kívántam meg, pedig előtte minden reggel azzal indultam...

És néhány kajától undorodtam végig.

2013. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Köszi, ez megnyugtató! :) Én a csokitól undorodom egyedül, bár kívánós sem vagyok.
2013. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én nem tudom mitől undorodtam, mert a nap 24 órájában hányingerem volt. Ez nem túlzás. Hányni viszont csak max 5x hánytam. Most vagyok ugye 14 hetes, a hagyma szagától leszek rosszul... sajnos nem tudom kikerülni, mert a szomszédtól sűrűn jön hagymaszag.
2013. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

10-12hetesen enyhült illetve múlt el.


5gyermekes..

2013. jan. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Én is 5 gyermekes vagyok! :-) Gratulálok!

Kérdező

2013. jan. 4. 07:48
 10/25 A kérdező kommentje:

Amúgy én az elsővel még a 17. héten is hánytam (addig folyamatosan), a többivel már csak 1-2 alkalommal hánytam, viszont a non-stop szagundor, émelygés, hányinger ugyanúgy megvolt, azonban már a 12. hét körül jelentősen enyhült. Most végtelenségnek tűnik az a 3 hét, ami hátravan még addig... Ezért tettem fel a kérdést, hogy bíztassuk egymást! :-)

Egyébként (valaki kérdezte), a szagundor megmaradhat egészen a terhesség végéig... :-(

2013. jan. 4. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!