Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdtek enyhülni...

Kinek mikor kezdtek enyhülni ill. mikor múltak el a rosszullétek (hányinger, émelygés)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 22:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam. A többi terhességnél is rosszul voltam (émelygés, hányinger, 1-2 hányás, durva fáradtság, gyengeség, puffadás, gyomorégés), de közel sem annyira, mint az elsővel, amikor naponta többször hánytam, és szinte egész nap csak fetrengtem a szenvedéstől... És természetesen el tudtam látni a gyerekeimet, mivel MUSZÁJ volt. :-) Amikor az embernek nincs más választása, sokmindenre képes! :-) Úgyhogy emiatt ne aggódj, el fogod tudni látni a kisfiadat! Én most 5 kicsit is el tudok látni a rosszullétek mellett (ebből kettő pelenkás, ami igazi erőpóba), mert meg kell tennem. Persze hozzáteszem, ezekben az időszakokban a férjem is segít, amennyit csak tud! :-)
2013. jan. 7. 21:20
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem tudom, jársz-e még erre, de azért írok. Én vagyok a nagyon hányós kismama, aki rettegett a második terhességtől.

Hát, itt vagyok, pont ma 10 hetes kismamaként - és 3 napja iszonyú hányingerrel küszködve. Eddig még elvoltam, sokkal enyhébb hányingerrel, mint a Fiamnál, de 3 napja ismét pokol :-( Még mindig nem vagyok olyan rossz állapotban, mint anno, de nagyon gyenge vagyok, nehezemre esik bármit is csinálni, tegnap 2x hánytam, igaz, autóban ... Nagyon szenvedek :-( Pedig már annyira bíztam, mert egyrész később kezdődött a hányinger, másrészt sokkal elviselhetőbb mértékben, de most félek, hogy mi lesz így ...


Te hogy vagy? Gondolom, már túljutottál a rosszullétes időszakon ... Tudsz valami bíztatót írni?


Minden jót neked, kellemes babavárást!!

2013. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szia, itt vagyok! Jó, hogy már a 10. hétnél tartasz, így remélhetőleg nem fog sokáig tartani! Képzeld, nekem a 14. hét körül teljesen elmúltak a rosszullétek, erre ma (pont 17 hetesen) hánytam... Szóval, kiszámíthatatlan! Remélem, gyorsan jobban leszel! Kitartás, szerintem nincs túl sok hátra ebből az időszakból!
2013. febr. 27. 11:41
 24/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy írtál! Hát, akkor ezek szerint még van pár hetem, pedig minden este azzal fekszem le, hogy még egy napot nem bírok így ki :-( Szó szerint "túlélek" minden napot, nagyon rossz.

Bízom benne, hogy legalább elkezd javulni a helyzet a 12. hét körül, nekem már az is megváltás lenne!

Majd írok, hogy merre alakulok :-)

Még egyszer, le a kalappal előtted, hogy öt picit el tudsz látni, és két pelenkást ... Nekem az egy szem kisfiam is nagy kihívás, pedig jó gyerek ...

Üdv és még egyszer köszi!!

2013. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! Én is így voltam, hogy minden napot "túl kellett élnem". De sikerült! :-)

Hála Istennek, a nagyobbik kicsim azóta már teljesen szobatiszta, vagyis csak éjjelre rakok rá már pelust. Ennyivel könnyebb...

2013. febr. 28. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!