Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 vagy több gyerekesek akiknek...

3 vagy több gyerekesek akiknek van fia ás lánya is válaszolnátok? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Van már egy lányom vele iszonyat rosszul voltam, hánytam 12 hétig,

és van egy fiam akivel éppen hogy rosszul voltam..

most megint eléggé rosszul vagyok akkor szerintetek lehet hogy lány lesz megint? tünetek alapján annak tűnik és nekem eléggé különbözött a fiús és lányos tünetem(illetve fiúnál nem is nagyon volt bajom)...

Nektek hogy volt ?

ti össze hasonlítottátok a tüneteket a többedik babánál az előző terhességeitek tüneteihez ?

bejött amit ezek alapján éreztetek?


köszi!


2013. jan. 4. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem 2 lányom van, a 3.fiú lett

a fiúnál annyi volt a különbség, hogy egyfolytában a citromos ízt kívántam, édességet nem igazán ettem vele.

a lányoknál pedig csoki, süti, minden ami édes.

fiút szeretnél vagy lányt?

2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

teljesen mindegy :)


csak azért érdekel mert megint olyan tüneteim vannak mint anno a lányomnál voltak.....

2013. jan. 4. 13:47
 3/12 A kérdező kommentje:
csak azért vagyok kivi mert tűz és víz volt a két terhességem és ez nagyon a lányosra hasonlít...meglepne ha mégis fiú lenne :DDD
2013. jan. 4. 13:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi 3 lányt terveztünk, de most hogy van egy fiam is, azt mondom, hogy így teljes az életem, annyira cuki, és teljesen más, mint egy lány.

Sok boldogságot!

2013. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen :) én is csodálkozva nézem a két kis lurkót hogy mennyire különböznek :))) olyan édesek :D
2013. jan. 4. 13:58
 6/12 A kérdező kommentje:
nektek is sok boldogságot!!!!!!
2013. jan. 4. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam pedig pont fordítva volt a lányommal 1-2 alkalmat leszámítva nem volt semmi bajom.A fiammal pedig a 15. hétig hánytam, szédültem,minden bajom volt.
2013. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja, most olvasom, hogy van egy fiad is:)

akkor tudod, miről beszélek:)

2013. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen :)


félelmetes hogy egész pici koruktól teljesen máshogy viselkednek.....:D mindig meglepnek :))

2013. jan. 4. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:

1fiú-1lány-1fiú

mindháromnál egyformán rosszul voltam az első 3 hónapban.

1. fiamnál szőlőt, gyümölcsöket kívántam és tejet

a középső kislányomnál édeset ettem- a tej látványától hánytam,

3. babám, aki fiú, sósat és húst hússal ettem. Hm......

2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!