Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 vagy több gyerekesek akiknek...

3 vagy több gyerekesek akiknek van fia ás lánya is válaszolnátok? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Van már egy lányom vele iszonyat rosszul voltam, hánytam 12 hétig,

és van egy fiam akivel éppen hogy rosszul voltam..

most megint eléggé rosszul vagyok akkor szerintetek lehet hogy lány lesz megint? tünetek alapján annak tűnik és nekem eléggé különbözött a fiús és lányos tünetem(illetve fiúnál nem is nagyon volt bajom)...

Nektek hogy volt ?

ti össze hasonlítottátok a tüneteket a többedik babánál az előző terhességeitek tüneteihez ?

bejött amit ezek alapján éreztetek?


köszi!


2013. jan. 4. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az elsővel nagyon rosszul voltam, rengeteget hánytam, lány lett.

A másodikkal, harmadikkal, negyedikkel is nagyon roszzul voltam, de csak 1-2 alkalommal hánytam, fiúk lettek.

Az ötödikkel is rosszul voltam, de nem hánytam, így biztos voltam, hogy ő is fiú lesz. Lány lett. :-)

Most 9 hetes vagyok, roszzul vagyok, és már többször hánytam is, de már tudom, hogy nem ezen múlik, lehet fiú is, lány is...

2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

KÖSZI A VÁLASZOKAT!!

akkor még nem könyvelem el lánynak :)

2013. jan. 4. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!