Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusi kismamák . Nektek...

Márciusi kismamák . Nektek minden készen áll? Nekem még semmi :- ( ( ( (

Figyelt kérdés
Március 12-re vagyok kiírva .De nekem még semmim nincs meg sem,baba ruha,sem ágy sem semmi .Pláne nem a kórházi csomag ,ez gáz??????Most már ideje volna????????

2013. jan. 4. 17:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Márciusig még 2 hónap van.
2013. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
én is március 12re vagyok kiirva :) egy két babaruhám van,meg karácsonyra egy rokon asztalos készitett nekünk egy bölcsöt :) majd ebbe a hónapba akarjuk megvenni a kiságyat, kocsit és még februárba tervezem befesteni a babaszobát:) szerintem még ráérünk:)
2013. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Március 26-ra vagyok kiírva de már mindenünk megvan én az elején annyira lelkes voltam hogy nem bírtam magammal :)

Már csak 1-1 kisruhát veszek ha nagyon megtetszene :)

De ti teljesen időben vagytok én voltam túl lelkes :)

2013. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Oké akkor jó.Köszönöm a válaszokat . :-)))))))
2013. jan. 4. 18:34
 5/48 anonim ***** válasza:

Március 29-re vagyok kiírva.:)De még nekünk sincs semmink se:(

A hétvégén kezdünk hozzá kipakolni a kis szobát,hogy ki tudjuk festeni és szép baba szoba legyen belőle:)

Jövőhéten vásároljuk,rendeljük meg a nagyobb dolgokat mint babakocsi,bútorok stb.Utána szép lassan az apróbb dolgokat:)Remélem,hogy márciusnál hamarabb nem jön a pici fiam!Minden jót:)

2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

márciusra 10re vagyok kiírva és mindenünk megvan.

A babaruhákat még nem mostam ki.

A kórházi pakkomat is tegnap összeraktam.


Azért szerintem nem jó mindent az utolsó pillanatra hagyni.Mi van,ha 1-2héttel korábban jön a baba

2013. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
engem március elején császároznak és még semmim sincs..de jövőhéttől teljes gőzerő..
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

én is március 10-re vagyok kiírva. :)

Nekünk már szinte minden megvan pár apróságot leszámítva. Épp tegnap voltam a babakocsit megrendelni. Holnap már 31 hetes leszek és nagyon örülök h szinte már minden készen áll. Már most sokkal fárasztóbb lenne mászkálni mindenért megvenni meg én azzal is úgy vagyok h inkább álljon készen mint ne. Az ördög sose alszik. Megvéve megvan a kiságy is de nincs felállítva de a tudat h már itt vagy nagyon jó. Meg szerintem könnyebb is volt így megvenni mindent mind majd egyszerre kelljen. De persze nem vagyunk egyformák :) Mindenki másképp szereti meg gondolja is :)

2013. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Én március 15-re vagyok kiírva. Szerencsére már elég sok holmi megvan, kiságy, kocsi, ruhák...

Csak nekem nincs se kórházi, se szoptatós motyóm. Na meg légzésfigyelőnk sincs.

2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Március 16-ra vagyok kiírva.

Mindenünk megvan kivéve a kiságyat,kókuszmatrac,pár apróság még.

Minden apránként szereztem be.Szerintem sem jó az utolsó pillanatra hagyni mindent.

Kórházi pakkom viszont még nincs,de már fejben kezd összeállni a dolog.

2013. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!