Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+5 napos vagyok tegnap óta...

36+5 napos vagyok tegnap óta szúr a petefészkem, hányingerem van, fáj a derekam, keményedik a pocakom alul ma voltam dokinál zárt a méhszáj de ahogy vizsgált érezte a baba buksiját mire számíthatok lesz bab hamarabb vagy csak josló?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 22:50
 1/2 Mara Acoma ***** válasza:
Ezt nem nagyon lehet megjósolni:) Nekem a 34. héttől voltak jóslók és keményedett a hasam, ráadásul 1 ujjnyira (37. héttől 2 ujjnyira) nyitva voltam. Ezek ellenére a kiírt időpont után 3 nappal, burokrepesztéssel indította meg a doki a szülést. A második babával meg semmi bajom sem volt, a kiírt előtt 2 nappal reggel 9kor elkezdtem keményedni, fájdogálni. Megvizsgált a doki és azt mondta majd ha este visszajön (ügyelet után ment haza én bent feküdtem akkor már egy hete) megnézi, mi alakul. Délelőtt 11kor meglett a lányom :)
2013. jan. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem egy hetfoi napon vizsgalt a doki, zart voltam. Josloim voltak erosodtek kicsit keddre. Pont 36+5 naposan elfolyt a magzatviz es szerdan megszultem. Egeszseges eros kisfiam lett. De nem lehet tudni lehet hogy tulhordod. Azert jo babavarast!
2013. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!