Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes babás vagyok. Nagyon...

20 hetes babás vagyok. Nagyon folyik az orrom, és fáj a torkom. Milyen gyógyszert szedhetek, mit ajánlotok? A betegség árthat a babának?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szia menj el a gyógyszertárba és valami homeopátiásat kérj
2008. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én háromszor is megvoltam már fázva, antibiotikumot is kellett szednem. Nem lesz semmi baj ne félj! igen a homeopátiás dolgok jók, de nekem nem használt. Gőzölj kamillával, méz, tea. panadol! 22hetes kismama
2008. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell egy kis náthára, meg torokfájásra rögtön gyógyszer? Felnőtt ember vagy, bírd ki. Én tök beteg vagyok, köhögök, náthás vagyok, fáj a torkom (lázam nincs) mégsem futok rögtön gyógyszetárba. Torokfájással egyábként hihetetlen csodákat művel a fagyi, de jó sok. Ez nem vicc, nekem 1 nap alatt elmúlik tőle!
2008. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kalmopyrint,lándzsás útifű szirupot és paracetamolos fájdalomcsillapítót nyugodtan szedhetsz.Jobbulást!
2008. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolső előttinek üzenem,hogy a betegség sokkal jobban árt a babának,mint a gyógyszerek!
2008. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
homeogene 9 -et szedjél
2008. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A legtöbb gyógyszertől a babáknak semmi baja nincs, az aktív betegségek sokkal többet ártanak a babáknak, mintha kezelve vannak gyógyszerrel. Tudom miről beszélek, most jöttem ki 2 és fél hét után a kórházból vastagbélgyulladás miatt, ahol még szteroiddal is kezeltek, ezáltal beszéltem genetikussal is, aki azt mondta, hogy csak néhány, főként asztma elleni szerek "lehetnek" hatással a babákra. A láz viszont 38 foktól igen ártalmas lehet, mert pl. beindíthatja a szülést. Tehát ha lázas vagy minden képpen vegyél be valamit, pl. Rubophent is lehet, és ha nem javulsz magadtól akkor menj el orvoshoz. További jó egészséget kívánok

32 hetes kismami

2008. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vállaszaitokat.
2008. jún. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!