Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Ma délelőtt...

34 hetes vagyok. Ma délelőtt volt valami folyásfélém, de nem nyálkás, hanem híg, először azt hittem pisi, de megszagoltam, és semmi szaga, és színtelen, max talán fehéres. Mi csurgadozhat?

Figyelt kérdés
Lehetséges lenne, hogy magzatvíz szivárog? Ha igen, az mit jelent? Hisz semmi görcsöm, még jóslóm sem volt!
2008. máj. 31. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha folyásféle akkor nem magzatvíz. De ha folydogálást akartál írni akkor lehet. A magzatvíznek olyan az állaga mint a víz. De azért menj el dokihoz ha úgy gondolod, hogy magzatvíz volt. Megemelted magad?? Az is lehet hogy csak szivárog, amennyiben az, de akkor azt komolyan kell venni! Inkább legyen egy fölösleges utad, de baj ne legyen. Tudjon róla az orvos. Ha eseteleg van telefonszámod, mármint a dokié, akkor csak hívd fel. Lehet nem is kell bemenned.

Ha ez magzatvíz, akkor lehet hogy közel a szűlés, de lehet még hetekig kihúzod. A magzatvíz 3 óránként teljesen kicserélődik. Nem fog elfogyni.

Sok sikert!

37 hetes kismama (én is volt már hogy arra gondoltam, hogy nem e az volt, de mivel valószínűbbnek tartottam a nemet, így nem foglalkoztam vele, és nincs is semmi. Lehet csak képzelődünk időnként!)

2008. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!