Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka, hogy megáll...

Mi lehet az oka, hogy megáll egy magzat fejlődése?

Figyelt kérdés
Párommal régóta próbálkoztunk babával, úgy tűnt végre sikerült. Két pozitív teszt után az orvos megállapította a terhességet. Volt szívverés is, az mondta 6+5 hetes vagyok. Iszonyú boldogok voltunk mindketten. Napokban egyik reggel arra ébredtem görcsöl a hasam és elkezdtem vérezni. Akkor voltam 10 hetes. Rögtön bementünk a kórházba, rendes uh-nál a doki azt mondta nem tudja miért de teljesen homályosan lát mindent, így csinált hüvelyi uh-t is, meg meg is vizsgált. Közölte hogy ez már csak volt terhesség, éppen most vetélek el. Azonnal műtöttek. Azt mondta az orvos, hogy hiába voltam 10 hetes, kb. 7. hétnél megállt a fejlődésben. Miért történt? Pedig már szívverés is volt. :( Tudom a 12. hétig még bármi történhet, de úgy bíztam benne. A doki azt mondta bármi okozhatja. De mi? El vagyunk keseredve :((
2013. jan. 7. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán genetikai rendellenesség állt a háttérben. Nyugodj meg, amint letelt a meghatározzott idő, újra próbálkozhatsz! :-)
2013. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóan jártam én is, nekem azt mondta a doki, természetes szelekció, ha valami genetikai rendellenessége van a babának, akkor a természet szelektál. Én amiatt nyugodtam meg, hogy inkább ez legyen, mint beteg legyen a baba. Nem érdemes a miérteket keresni, mert nincs rá válasz, de tényleg rengeteg oka lehet. Nyugodtan sírd ki magad amikor csak úgy érzed, kicsit foglald le a gondolataidat és kezdj el készülni a következőre, nekem segített, újra sportoltam igyekeztem pozitív gondolatokkal feltöltődni, most már újra próbálkozunk.
2013. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bármi azt jelenti, hogy bármi. Nem tudja senki. :(
2013. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, júliusban volt a missedem, mot 10 hetes vagyok, múlthéten voltam UH-n, 9+3 naposan, s minden rendben. Nekem is 7-8 héten halt el múltkor. Reméljük minden renben lesz már, csak azért írtam, hogy lásd egyből tud jönni a következő!
2013. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!