Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nappal a pozitív teszt után...

2 nappal a pozitív teszt után normális ha egyre kevésbé érzem a tüneteket, amik eddig kínoztak?

Figyelt kérdés

Középidő óta érzékeny a mellem, furán fájdogál a hasam, 5 napja kellemetlennek érzek olyan szagokat, ami másnak nem is tűnik fel.

2 napja a tünetek enyhülni kezdtek, mára szinte csak a fura hasfájás maradt, de az is enyhült. Kezdek aggódni.

Én azt gondoltam, majd csak most kezdenek enyhülni, erre minden elmúlik? Orvshoz csak a jövőhéten megyek. Hasonló tapasztalatok érdekelnének.



2012. aug. 8. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs :) a tünetek hol enyhülnek hol komolyodnak! majd lesz még rosszabb is ne aggódj :) addig örülj ameddig nem kínoznak a tünetek
2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg.Ha nem vérzel,nem görcsölsz nincs nagy baj!Mindenkinél máshogy és máskor jelentkeznek a tünetek!31 hkm
2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi sincs. De használok 2*2 Utrót is.

Köszönöm, igyekszem megfogadni hogy addig örülök amíg nincs tünetem. Csak olyan sokat vártunk Rá, és én olyan boldog voltam hogy éreztem ahogy munkálkodik!:)

De örülök hogy írtatok, kicsit megnyugodtam.

2012. aug. 8. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utro nagyon jó szer, ne aggódd túl, fogod ezt a panaszmentes időszakot még visszasírni :-)

boldog babavárást!

2012. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az Utróban bízom én is nagyon. És a babában, hogy jó erősen kapaszkodik:) Kös
2012. aug. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!