Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 16. napot késett a menstruá...

Ma 16. napot késett a menstruációm, de a hasam végig görcsölt mintha meg akarna jönni. Ma csináltam tesztet,2 is és pozitív lett. :D Normális, hogy görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen normális ne aggódj nyúlnak a méhszalagok!Vegyél be magnéziumot.Ha 16 napja késik már 6 hetes terhes vagy!Gratulálok!
2012. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, olyan boldog vagyok :)
2012. máj. 16. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vitatkoznék az első válaszolóval, nekem is görcsölt a hasam, aztán sajnos vetélés lett belőle. Jobb félni, mint megijedni elven, úgyis aktuális az orvoslátogatás, manj el és mondd meg neki, hogy görcsölsz folyamatosan. A magnézium egyébként tényleg jó rá, bár nem csodaszer.
2012. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok igen tényleg menj el az orvoshoz mert aktuális .Én görcsölgettem a 13.hétig most altattam el a 3 hónapos kislányomat.
2012. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg dokinak. A méhszalagok még nem nyúlnak, majd csak akkor, ha a méhed is nagyobb lesz.
2012. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és majd a szalagok nyúlása nem görcs szerű lesz. Mindenképp doki.
2012. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!