Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdett vásárolni?...

Ki mikor kezdett vásárolni? Most vagyok 22-ik hétben. Azt hiszem, hogy legalább azt a 25 v.30 hetet érdemes megvárni nem?

Figyelt kérdés
nagyon elkapkodni nem akarom,azért akarom a 7-ik honapban,de utolso pillanatra sem szeretném.az ugy ideális nem? most ugyis még magamnak kell vásárolnom,pulcsikat kabátot,nadrágot stb.
2009. aug. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes vagyok és a másodikat várom. Az első babánál ilyenkor hoztuk haza a kiságyat, pelenkázót, babakocsit. Rokonoktól kaptuk. Viszont most, a másodiknál még nem érzem úgy, hogy vásárolni kéne. Kedvem az lenne hozzá, de várok még, hátha lesznek akciók. Pl:hordozót kéne venni, mert az elsőé elavult. Aztán mivel téli baba lesz, annyira a ruhákat sem tudom még beszerezni, mert nincs szezonja. Egy pár dolgot turiban már vettem és egy csörgőt is a Rossmannban, de egyenlőre ennyi. Persze sok ruhát örököl a tesótól, csak az a baj, hogy azok nyári ruhák és nagyrészük rózsaszín. Viszont most fiút várok.

De listát már írtam a nagyobb dolgokról és pipálgatom ami már megvan. Ezt javaslom neked is. Olyan jó érzés ahogy szaporodnak a pipák! És így be lehet jobban osztani, hogy pl minden fizetésből veszel 1-2 dolgot.

Én az elsővel ilyenkor már javában vásároltam, de a 30. hétig semmiképpen nem várnék.

2009. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 23-24 hetes lehettem, mikor megvettük a kiságyat, a pelenkázót, a kiskádat, a matracot és a hordozót. Aztán rá úgy két hétre megvettük a babakocsit. Azóta is folyamatosan vásárolgatok és még nincs meg minden. A vateráról és a teszveszről vásárolok, így időbe telik, mire mindenből a legjobbat(árban és minőségben is) megtalálom.Emellett festünk, pakolunk, orvoshoz járkálunk, már fáj itt-ott, meg elég nagy a pocakom is. Ebben a melegben, ha most kezdtem volna neki a vásárlásnak nem is tudom hogy bírtam volna.

33 hetes pocis:)

2009. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23 hetesen kezdtük el. Nyugodtan kezd el most, nem tudhatod hogy leszel később. Én örülök hogy időben elkezdtem, még most is kell pár dolog. 34 hetes vagyok. De már nem esik jól mászkálni, mert keményedek és fáj a pocim. A könyvek is a 2. trimesztert ajánlják a vásárlásra.

Boldog babavárást és jó vásárlást kívánok!

2009. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj és vásárolj!! A végén már nagyon megeröltető lenne, és a baba cuccinak beszerzése nem egy nap. Jó vásárlást :)


39h km

2009. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a 28. hétben vagyunk és első babánk:)

Én beosztottam az 5. hónaptól minden hónapban vettünk valamit.

Írtam listát és beosztottam 4 hónapra a vennivalókat!

Így nem kell egyszerre szétszakadni van időm körülnézni és anyagilag sem olyan sokkoló- mint egyben kiadni az összeget!

És igen - egyre nehezebb a mozgás, álldogálás.

Érdemes korábban elkezdeni beszerezni mindent!

Jó vásárlást!!

2009. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a 24. héten vagyunk és bevallom még egy pelenkát sem vettünk. A szeptember is elég zűrös lesz (munka, egyetem), október közepén van egy dolgozat védésem és mi úgy terveztük, hogy utána megyünk nagy bevásárlásra, ahol megvesszük a nagy dolgokat, mint pl. pelenkázó, fürdető, ágy, meg a ruházati és egyéb alap-darabokat. Utána még rengeteg idő lesz a kimaradt apróságok beszerzésére.

De nyilván mindenki más és más. Értem ez alatt, hogy vki már ennyi idősen nehezebben mozog, vagy anyagi okokból kezdi el előbb. De abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy Budapest mellett lakunk, mindkettőnknek van autója, a pénz egybe van rá és elég sok ilyen típusú gyerek áruház van a közelben, valamint a ház-munkahely útvonalakon. Tehát ez tényleg egy kivételesen szerencsés helyzet.

Úgyis érezni fogod, hogy mikor KELL mindenképp elmenned és beszerezni a szükséges dolgokat! Minden jót és jó bevásárló-túrát! :)

2009. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!