Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak éjszaka? Nagyon...

Mit csináljak éjszaka? Nagyon fáj a hasam, nehezen alszom vissza. Szedek rá este magnéziumot (750 mg), de nem segít.

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Melyik fajta magnéziumot szeded?
2013. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fáj? Hogyan fáj?
2013. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos lenne hogy hány hetes vagy mert ha már mondjuk 34.hétnél nagyobb a terhességed akkor azért ez már valahol normálisnak mondható.De ha nem akkor azért ezt egy orvossal kellene megbeszélni mert akkor lehet hogy erösebb,jobban felszívódó magnéziumot ajánl.Nekem a 34.hét környékén kezdödtek ezek és most napi 6db magneB6ot szedek(ez a max.)és néha nekem sem segít.
2013. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok. Idáig is nehezen aludtam vissza pisilés után, de az elmúlt 2-3 nap még rosszabb. Nagyon húzódik a hasam, fáj az előző császár helyén a seb (2 éve volt, szóval teljesen begyógyult már). Jovita magnéziumot szedek, lehet más segítene? Vagy nem este kéne bevegyem? Nem tudom...
2013. jan. 8. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem napi háromszor kéne bevenned, az esti adagot egy kalcium pezsgőtabival (segíti a felszívódást). Általában Magnerot-ot szoktak felírni a dokik, én mondjuk szedtem mindenféle magnebéhat készítményt és nagyjából egyformák voltak, csak az áruk tért el :)


Kitartás!

2013. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!