Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a császár meg...

Mi a különbség a császár meg a hüvelyi szülés között? Melyikkel jár jobban az ember?!

Figyelt kérdés
nemsokára szülők és érdekelne hogy melyik mivel jár

2013. jan. 8. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

A hüvelyi a szülés közben sokkal jobban fáj, a császár pedig utána.

Mivel jár jobban? Ha az orvos azt választja, amelyikkel a bab is és az anyuka is maximális biztonságban van.

2013. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindkettőhöz volt szerencsém - vagyis a spontánt sajnos vetélésnek hívták, mert a 23. héten történt. Így mindkettőt átélve nem értem azokat, akik császárt szeretnének. Maga a folyamat valóban fájdalmasabb, de az, hogy utána nem vagy ágyhoz kötve, hanem hamar felkelhetsz, illetve nem szenvedsz még hónapokkal később is, ha egy rossz mozdulatnál meghúzod a heged.... Szóval nem kérdés, ha választhatnék, egész biztosan nem a császár mellett döntenék.
2013. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van aki simán szül, semmi baja másnapra, van aki hetek múlva sem bír ülni. Van akinek hetekig-hónapokig fáj a császáros hege, van aki meg se érzi 3-4 nap után.

Majd az orvosod eldönti, hogy valami miatt kell-e a császár vagy sem.

2013. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2es! Ne haragudj, de mi történt a 23. héten??
2013. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem választás kérdése. A császár egy nagyhasi műtét, nem kívánságműsor. Az orvosnak kell döntenie a szükségességéről. Hogy ki melyiket bírja jobban, az meg teljesen egyénfüggő.
2013. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltem a szüléstől, és azt gondoltam, biztos jobb lenne császárral. Aztán úgy alakult, hogy nagyon könnyű, komplikációmentes hüvelyi szülésem volt. Másnapra semmi problémám nem volt. A szobatársam császáros volt, és ő elég sokat szenvedett a heg miatt.
2013. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a vetélés. Én most 22 hetes vagyok, és rettegek, hogy gond lesz.


Kérdező, én mindkét gyerekem spontán szültem, így nem értek a császáros történethez.

2013. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
itt tudsz olvasgatni :) [link]
2013. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat, remélem akkor megtudd még fordulni a babám és nem kell császározni.
2013. jan. 8. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
A császár sem feltétlenül horrortörténet. Nekem mindkét gyerekem így született, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem fájt a heg, de simán mozogtam már a 2. napon.
2013. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!