Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jan.7-én voltam 5+4 hetes, az...

Jan.7-én voltam 5+4 hetes, az Uh-on 10mm petezsák,2mm szikhólyag látszik. Ma (9. ) ugyanez látszott. Nem kellett volna már nőnie? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
Ma reggel barnáztam és megijedtem, ezért futottam ambulanciára, hétfőn magánban voltam és nem ua az orvos vizsgált. Mind2X hüvelyi Uh volt. Most aggódom, már holnap zárom a 6. hetet, de még nincs híre babának. Lehet hogy túlaggódom? Első baba, meglepetés, amúgy :)

2013. jan. 9. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 5 hét alatt nő 10mm-t, akkor 2 nap alatt nem fog 2mm-t nőni, mostmég ! Aztán nyugodj meg nincs baj !
2013. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos két különböző uh mindig más adatot ad ki. nekem pl az volt hogy 2 nap múlva nem hogy nem nőtt a babám, de még kissebb is lett. nyugi, rendben van minden és biztos kaptál ellátást a barnázás miatt is. 6 hetesen nekem is csak petezsákom volt és azért mert később volt ovum. ha neked sem 28 napos a ciklusod akkor nincs miért aggódni.
2013. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattok! Azért nem hiszem, hogy később fogant, mert közben nem találkoztunk majdnem két hétig, szóval biztos nem fiatalabb és ált. 28-30 napos volt a ciklusom. Am. csak ágynyugalmat mondtak és hogy nagyon pici a vér, nem kell aggódni.
2013. jan. 9. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha januar 7. 5+4hetes voltal,akkor ma meg csak 5+6 hetes vagy.:) Igy meg nem zarod a 6.hetet..:) Csak az 5.et.Ne aggodj!Meg kicsi,es nem no meg olyan iramban.Majd a 8.hettol kezd noni napi 1mm-ket!:)

Tenyleg ne aggodj!Pihenj sokat,a hazimunkat mas vegezze(az most raer) es igyal sokat!:)

2013. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódni, 5+4 hetesen nekem is pont ugyanilyen adataim voltak, rá egy hétre meg már dobogott a kis szíve :)


Egyébként ha ma 5+6 hetes, akkor holnap lesz kereken 6 hetes, azaz betöltött 6. hete lesz meg, a 6. hetét zárja,és belép a 7. hétbe!

2013. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Sokkal nyugodtabb vagyok:)
2013. jan. 9. 20:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este volt egy kb 15-20 másodperces nagyon erős alhasi görcsöm, éles fájdalom volt, de aztán elmúlt. Ez rosszat jelent? Ti tapasztaltatok ilyet?
2013. jan. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!