Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon 10mm-es...

Ma voltam ultrahangon 10mm-es petezsák, benne egy 3mm-es szikhólyag látható, mekkora terhesség?

Figyelt kérdés
Nem lehet az utolsó menstruációtól számolni, mert annál sokkal kisebb.
2012. nov. 28. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy annál kisebb?

Úgy érted, hogy a menstruáció után nem 14, hanem több nappal volt peteérésed szerinted?

2012. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen később volt, mint a 14 nap, mivel a harmadik gyógyszermentes hónapban fogant meg és még nem állt helyre a menses. Október 9.-én volt az utolsó mensi, a baba akkorának nem felel meg.
2012. nov. 28. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is okt 9-én volt az utolsó mensi.

pontosan 7 hetes 1 napos, de valószínű, hogy később foganhatott. Már dobog a pici szíve :)

2012. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4-5 hetes.

Majd ha vissza mész 2 hét múlva, és dobog a szíve, leméri a doki, és a gép kiszámolja a terhesség korát.

Nálam is íg volt, az elejé mindig kisebb volt, de behozta a lemaradást, lehet mégsem fogant később!!!

2012. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 5 hetesen voltam először ultrahangon, akkor a petezsák 6 mm-es volt, azt mondta a doki, hogy később estem teherbe, mert nem 5 hetes. Amikor hét hetesen voltam újra, a petezsák már 24 mm volt, benne 8 mm-es embrió, a szíve is dobogott azt mondta a doki, hogy tökéletesen megfelel 7 hetesnek. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy most még kisebb.
2012. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!