Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nem szabad...

Terhesség alatt nem szabad beleülni a forróvízbe. De a tusolással mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tusolni sem szabad forró vízzel?
2013. jan. 9. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tusolni lehet nyugodtan
2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szabad, csak ügyelj rá, hogy ne folyasd a forró vizet hosszan a hasadra, plusz várandósan könnyebben be lehet szédülni a forró tusolás közben keletkező gőztől, ügyelj rá, hogy ilyenkor el ne ess. (tapasztalat)
2013. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2013. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda hülyeség ez....3. gyerekem lesz, tapasztalatból mondom nyugodtan ülj olyan vízbe ami jól esik! MINDEN este nagy kád vízben fürdök, hatalmas kádunk van, nyakig érő vizet engedek és ahogy hűl engedem hozzá a forrót. 31 hetes vagyok most sincs tőle SEMMI bajom. Ha megindul a szülés vagy ilyesmi az tuti nem a meleg-illatos, lazító fürdőzéstől lesz!
2013. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mai napig a kádban ülve fürdök semmi baja a picinek 27hetes vagyok.
2013. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tusolni szoktam én is (nincs is kádam), forró vízben. A szédüléssel tényleg vigyázz. Nekem is jelentkezik a végén, ha nem bírok időben kimászni a melegvíz alól. Hányinger is jön olyankor, szerintem a levegőtlenség miatt.
2013. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként én nem is szeretek ücsörögni a kádban, mindig tusolni szoktam. De azt aztán szeretem, mikor forróvízzel tusizom magam, de eddig nem mertem:S
2013. jan. 9. 20:05
 8/12 A kérdező kommentje:
És boldog babavárást nektek!
2013. jan. 9. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért nem lehet, mert vérbőséget okozhat a forró víz, ez pedig kezdeti szakaszban vetélést, későbbinél a szülés megindulását kezdeményezheti. Az orvosomat kérdeztem, és azt mondta, hogy ez nem törvényszerű, nem mindenkinél fordul elő, de nem kell kipróbálni, hogy mi vagyunk-e a kivételek. A tusolásnál a lényeg, hogy a víz kellemesen meleg legyen, ne fázz, de ne is forrázd le magad, és a pocidra ne folyasd a meleg vizet hosszan. Én úgy vagyok vele, hogy ki ahogy érzi...De jobb félni, mint megijedni.
2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3. babámat várom (36. hét) és mindhárom terhességem alatt végig kád fürdőztem méghozzá majdnem forró vízben, de nem nyakig, a hasamat nem lepte el a víz, mert az nem esett jól. Egy-egy ilyen fürdő után úgy érzem mintha az idegeim kisimulnának. Mintha valósággal újjászületnék. :)
2013. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!