Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázás? Kismamik, Ti hogy,...

Megfázás? Kismamik, Ti hogy, és mivel gyógyítjátok magatokat megfázáskor?

Figyelt kérdés

Sikerült mefáznom picit, és érdekelne milyen praktikákkal gyógyítjátok magatokat!??Mit szedtek, isztok, esztek?Mit lehet ilyenkor bevenni?

33hkm


2013. jan. 10. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont most mászok ki a megfázásból.Igazából semmit nem lehet rá szedni és én is csak egy bioparox nevű pipát kaptam,amit naponta négyszer kellett használnom(torokfertőtlenítő szerű).Azt mondta a doki,hogy meleg citromos tea,pihenjek,kössem be a torkomat meg egyek sok gyümölcsöt és ha lázam lett volna csak akkor vehettem volna be Panadolt.Remélem valamennyit tudtam segíteni. :)
2013. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én homeopátiás szerekkel kezelgetem magam... 3 félét ajánlok, nekem ezek beváltak:

torokfájásra: homeogene 9 (torokfertőtlenítő)

köhögésre (száraz ill. hurutosra is jó): stodal köptető szirup

influenzás tünetekre: oscillococcinum (remélem jól írtam)

mind a 3 homeós, ezeket lehet szedni terhesen is.


én is 33 hetes vagyok, elég csúnyán megfáztam, de ezekkel pillanatok alatt kikúráltam magam. persze a szokásos mézes-citromos tea, gyümölcsök, pihenés, stb mellett.

remélem tudtam segíteni. ja és ezeket a védőnőm, illetve a gyógyszerész ajánlotta.

2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha esetleg felmenne a lázad akkor azonnal doki, remélem ezt el tudod kerülni.

mielőbbi jobbulást!

üdv: 2. válaszoló

2013. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Torokfájásra a narancsos-mentolos Tantum Verdét szoktam szopogatni, köhögésre pedig nekem csak a régi "rázós" Suspensio Terpini köptető vált be. Rengeteg gyógyteát iszom, amiben van egy kis darabka összevágott gyömbér, kamilla, hársfavirágzat, egy kis menta és ha köhögök, akkor kerti és spanyol kakukkfű, melyet citrommal, majd amikor már langyos, mézzel ízesítek. Lázam még nem volt terhesen, de ha lenne, akkor Panadolt vennék még be. Az orrdugulástól viszont 2 hónapja szenvedek, arra sajnos kevés a tengervizes orrspray, így arra a Rhinospray plus-t használom.
2013. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is homeósokat szoktam, plusz mézes fokhagyma, sós öblögetés, ilyesmi.
2013. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!