Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha maszekba járok terhesgondoz...

Ha maszekba járok terhesgondozásra, akkor abból rögtön adódik, hogy fogadott orvosom van?

Figyelt kérdés
Ergo fizetek a szülésért is? A terhességemet maszek orvos állapította meg. Valószínüleg a maszek rendelőjébe fog vissza rendelni, miután a kórházban meglesz a genetikai uh. Ezért érdekel, hogy működnek a dolgok.

2013. jan. 10. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem! Fel kell kérni! Mármint,ha akarod!

Ha fix tarifás, akkor megkérdezed,hogy mennyiért vállalna el, hanem fix, akkor meg annyit adsz majd szüléskor, amennyit akarsz!

2013. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Ezért furcsállom az olyan kérdéseket, hogy felfogadják az orvost a szülés levezetésére. Nekem egyértelmű volt, hogy akihez járok, nála fogok szülni. (Magán doki.)
2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem azért nem egyértelmű, mert ha éppen nem ő az ügyeletes, van szabin, akkor nem biztos, hogy ha nincs megbeszélve előre, akkor ő úgy készül,hogy te nála fogsz szülni!

Én pl. amikor felkértem, megkérdeztem,hogy a kiírt időpontban szülök, dec. 24-én, akkor is elvállalja-e! Mondta,hogy persze, bejön.

De van olyan, aki ilyenkor pl. elutazik 200 km-re. Na onnan nem megy be szülni szerintem!

2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Fel kell kérned.Én például augusztusban szültem,tehát előtte megkérdeztem,mikor megy nyaralni,illetve,hogy mennyi az annyi.Ez után tisztáztuk le,hogy ha nem akkor készül a tengerhez, akkor ő vezeti le a szülésemet.
2013. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!