Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenem mindenem Milupa terhesse...

Kenem mindenem Milupa terhessegi kremmel, de ma reggel torolkozes kozben lattam, h megszakadt a borom a hasamon! Tehetek meg ezen felul barmit is a csikok ellen?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok. 3,5 kg-ot hiztam eddig, ez nem sok, bar 76-rol indultam.

Tegnap este kremezesnel meg nem volt csik.

Mindig "megmozgatom" gorgetem a borom az ujjaim kozott mikor kremezem, kozmetikus ajanlotta. Es megis. Van meg valami, amit tehet? Ez mar megmarad, a tobbi ellen megelzoni. Es sok vizet is iszom. Igaz, a borom kotoszovete gyenge, cellulitiszem is van. De legalabb a hasam szep volt eddig :(


2008. jún. 1. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,ilyen fajta a bőröd.Én is kenegethettem bmivel,olyan lett a pocim,mint egy zebra:(Sajna,ha alaki hajlamos becsíkosodni az be is fog.Úgy irigykedem a többiekre,akiknek semmi csík nincs a pociján,de amikor a kezemben fogom a kis Békát,akkor semmiféle csíkért nem adnám.Ez van,elveszik a lányos szépség,helyette marad az érett nő.
2008. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alacsony ezeknek a krémeknek az olajtartalma. Ha hajlamos vagy sajnos előjönnek a csíkok, de próbáld meg olivaolajjal kenni, úgy hogy jó sokat rá és naponta többször is , hogy szinte állandóan legyen rajta valami krém, vagy olaj.Remélem használ.
2008. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Dm-ben vettem pocakkrémet, illetve olajat. Saját márkája a Dm-nek, olcsó is és nekem egyetlen csíkom sincs. Persze lehet, hogy szerencsés alkat vagyok. De az olajak valóban jobbak a sima krémnél, többet használhat. Az előttem szóló olivaolajas ötlete is kipróbálásra érdemes lehet.
2008. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Utolso valaszolotol szeretnem kerdezni, h a DM-es olaj kifejezetten terhessegi csikokra van? csak h h keressem, mi a fleirat rajta.

Koszonom szepen :)

2008. jún. 1. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg az a fontos, hogy minél zsírosabb legyen a krém, amivel kened. Bőrgyógyász vagy háziorvos tud adni nagyon tuti krémet, ami ráadásul fillérekbe kerül, és jobb, mint a boltiak. Az egyetlen bajuk, hogy iszonyú lassan szívódnak fel, de ez pont azért van, mert zsírosak. Én egy olyat használok, amit a kezemre kaptam, mert nagyon száraz volt, még a fémdobozos Nivea is kevés volt neki, pedig az azért elég zsíros. A bőrgyógyász írt fel rá krémet végül, és összehasonlíthatatlanul jobb, mint bármilyen bolti krém.

Ja és egy haverom a Milupásat akkor kezdte el használni, amikor már voltak csíkjai, és úgy is használt (neki persze nem terhességtől, hanem gyúrástól volt és a karján, de ez igazából mellékes).

2008. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam több mindent és a legjobb szerintem a babaolaj, amit fürdés után a vizes bőrödbe maszírozol.Jól is esik és szép lesz a bőr utána.
2008. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!