Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi márka?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlása előtt állunk...de gőzöm sincs,hogy melyik lenne a jó.Találok egy jót..aztán hirtelen meggondolom magam,hogy az még sem lenne jó ezért..meg azért....pffff,tanácstalan vagyok!!
2013. jan. 11. 14:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz...kinek mi.Annyi fajta van már,hogy úgy érzem soha sem fogom megtalálni az ideálist!De ezeket meglesem amiket írtatok!
2013. jan. 11. 17:42
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 10es!Miért nem gyártják már?
2013. jan. 11. 17:43
 13/19 anonim ***** válasza:
coletto matteo,vagy az Inglesina zippy. Mind kettő volt,nagyon szuperek!Nézz rájuk a neten,érdemes... :)
2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem Baby Point V3-asom volt, de a sportrészébe már nem nagyon tudtam felöltöztetve beletenni a 8 hó-s fiam (11kg) így hát a napokban lecseréltük. Raf Pol King-et vettünk mi is, és szuper jóóó kocsi, és tágas!
2013. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi Stokke-ban gondolkodunk, régi vágyam egy Xplory. Csak jót hallottam róla, de az ára elég borsos, viszont garantáltan minőségi és több funkciós. (Sportrész, hordozó, mózes és azt hiszem az alap szetthez jár bundazsák, illetve táska, meg esővédő.
2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most vettem használtan egy Peg Peregot, nagyon szuper!

Mózes és sportülés is van hozzá, mindkettő mindkét irányban is felhelyezhető a vázra.

Amúgy van egy Hauck Malibu sportunk is, azt is imádom!

2013. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!Ment a zöld kezecske!!Eddig tetszik a Raf Pol King!Árban sem húzós!!De mindegyiket megnézem és átrágom a dolgokat!Csak nekem ilyen nehéz a választás??
2013. jan. 12. 14:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Ismét 2. és 6. vagyok.

Mindenkinek nehéz, aki sajnos/nem sajnos ilyen mindent ötször átrágó fajta, mint Te :) De lehet, hogy hozzám képest kutyafüle vagy :)

Remélem, megtalálod a legtutibbat!!!

2013. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Attól függ hol és mire használnád. Én Budapesten élek és sokat közlekedem bkv-val, egyik fő szempont volt hogy könnyű és könnyen kezelhető legyen, és a lakásban se foglaljon nagy helyet. Phil&teds-em van, abból is a legegyszerűbb Smart típus. Sosem bántam meg, sőt mindenkinek ajánlom! Szép és okos :)

A többi modelljét nem ismerem, de az egyik legnépszerűbb márka külföldön, ugyhoyg biztos jók.

2017. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!