Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyedülálló anyák milyen...

Az egyedülálló anyák milyen támogatásban részesülhetnek? Hol kell igényelni? Mikor lehet igényelni, a baba megszületésétől számítva rögtön? Semmit nem találtam a neten ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Önmagában az egyedülállóságért a 1.500,- Ft-tal több családi pótlékon kívül semmi más nem jár. Az önkormányzatnál igényelhető támogatások rászorultság alapján (egy főre jutó jövedelem) járnak. Attól függ, hogy a szülés után az anya milyen és mennyi összegű ellátásra jogosult.
2013. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. jan. 12. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azert eleg szomoru,tudvan hogy itt Skociaban egy egyedulallo anya 1000-1500 fontot kap tamogataskent havi szinten a gyerek 2 vagy 3 eves koraig..
2013. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyaroszág már csak ilyen! Itt nincs mit tenni sajnos! A lényeg, hogy az otthon lustálkodók + lopósok ellegyenek tartva! Nem részletezem... Szerintem tudjátok mire gondolok. Na ők megkapnak minden támogatást!
2013. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A családi pótlék lesz egy kicsit több, illetve a helyi önkormányzatnál tudsz lakásfenntartási támogatást kérni.


Nem tudom Skóciába, hogy van de azért itt is számtalan kérdés van, hogy ha nem vagyunk házasok akkor jogilag egyedülállónak számítok kérdés? Talán ha annyi ember nem élne vissza vele, akkor több pénz jutna, arra aki valójában egyedülálló és rászorul.

2013. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valóban igaza van az utolsó 2 válaszolónak!
2013. jan. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!