Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok mikor szokták odaadni...

Lányok mikor szokták odaadni a Fogadott dokinak a pénzt?

Figyelt kérdés
Varrtat szedésnél (ami a kórházba történik) vagy a 6 hetes kontrollnál?
2013. jan. 12. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt varratszedés, de beszéltem a dokimmal. én a 6 hetes kontrollon adtam oda, a kórházban mondtam neki, hogy majd ott, akkor... A kórházba nem vittem magammal pénzt, és a férjem meg később ért oda, mint amikor a dokival találkoztam.

De nem volt semmi gond, örült neki akkor is.:)

2013. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én akkor, amikor mentem haza a kórházból. Jött vizitre, és a szobatársam éppen nem volt bent, a férjem hozta be a pénzt. Jobb, ha mielőbb letudjuk az anyagiakat, mert akkor nincs az, hogy a doki azt hiszi, nem kap semmit.
2013. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én azért kérdezem mert kicsit elbizonytalanodtam...

A dokim kerekperec megmondta mennyit kér én soknak tartom úgy hogy 120-140 ezret hagyunk ott még a terhesgondozásra.

És nem vagyok benne biztos hogy végig ott lesz és nem csak arra jön be hogy jön ki a baba feje...

3-szor hívtam egyszer vette fel egyszer meg egy héttel előrébb szerettem volna menni és nem tudtak fogadni...

És ha nem fog velem foglalkozni, biztatni se semmi nem vagyok abban biztos hogy oda szeretném neki adni ezt a pénzt.


Szerintetek ez gerinctelenség, pofátlanság?

2013. jan. 12. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is sokat ott hagytam a terhesgondozáson, varratszedés nem volt, így a 6 hetes kontrollon fizettem mind a 2x.


A pénznek a te megelégedettségedet kell tükröznie, ezért elég gáz, hogy előre közölte az árat. Viszont ha te meg ennek ellenére felkérted, hogy vezesse le a szülést, akkor azzal elfogadtad, hogy kifizeted az általa mondott összeget. Innentől kezdve meg mindegy, hogy mikor fizetsz. Szerintem a 6 hetes kontroll azért jobb, mert akkor már fogod tudni, hogy a szülés után esetleg maradt-e valami, ami ellenkezőleg befolyásolja a döntésedet. (Elcseszett valamit, nem ért oda időben, és lemaradt, kérsz fájdalomcsillapító, de nem adja a beleegyezését, szülés után 1x-sem néz rád, valami utólagos gond lép fel a gyógyulási időszakban...stb)

2013. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En varratszedeskor adtam es azert, mert valoban halas voltam, ghiszen a terhessegem elejetol vegig segitett, a szules indulasakor is mellettem volt es meg a csaszarrol is -ami a vege lett- felvilagositott.
2013. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha értem is mindent megtenne és végig mellettem lenne akkor nekem sem jutna eszembe nem odaadni...de a mostani viselkedése miatt picit aggódik mit kapok ezért a pénzért.
2013. jan. 12. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ez a véleményed, akkor miért nem keresel másik dokit? ??
2013. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másik dokit kéne keresned. Nem érdemes olyan orvosnál szülni, akiben nem bízhatsz meg teljesen. Ennyi erővel akkor szülhetnél ügyeletesnél is. Az legalább biztos bent van amikor kell.
2013. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem valamennyire mindenki bizonytalan mert ki tudja első babánál hogy a doki milyen és hogy áll a dolgokhoz.

Vagy ti ezen soha nem gondolkoztatok mi van ha nem jön időbe, ha nem foglalkozik veletek, ha amíg a kórházba vagy be sem néz?

Nem gondolkoztatok azon hogy ha nem vagytok vele megelégedve nem adtok pénzt?


Lehet én gondolkozom bután azért kérdezem...

2013. jan. 12. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
persze eszembe jutott, de most teljesen meg vagyok elégedve vele. hallomásból tudom, h. az én dokim szinte végig bent van szülésnél is, a babára is ránéz, még bent vagyunk. ha még sem így lenne, nem törődne velünk, hibázna, természetesen nem fizetnék neki.
2013. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!