Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok mikor szokták odaadni...

Lányok mikor szokták odaadni a Fogadott dokinak a pénzt?

Figyelt kérdés
Varrtat szedésnél (ami a kórházba történik) vagy a 6 hetes kontrollnál?
2013. jan. 12. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De te magad írtad, hogy már most, a terhes gondozás alatt sem vagy megelégedve vele. Gondolom ezért merült fel benned, hogy mi van, ha nem lesz ott időben. Igen, sajnos sok olyan doki van, aki mondjuk nem hagyja ott a nyaralását szülés kedvéért, utána meg tartaná a markát. De ennek vannak előjelei. És sajnos, ha fogadott dokid van, akkor a kórházban mások nem fognak veled foglalkozni, mindenki arra fog várni, hogy ő odaérjen. Ezért is mondtam, hogy olyan dokit kéne inkább választanod akiben már most megbízol. Kedves, elmagyaráz mindent, a neveden szólít stb.
2013. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 30 hetes vagyok már nem biztos hogy ilyenkor még más doki elvállalna...
2013. jan. 13. 09:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha probléma mentes a terhességed, akkor szerintem elvállal más is. De meg kell kérdezni, addig úgysem lehetsz biztos benne. Ha meg nem jön össze, akkor járj utána a dokidnak, kérdezősködj felőle, hogy mennyire megbízható. De ne tőle, hanem más anyukáktól, kismamáktól. Fórumokon vagy személyesen. Én legalábbis ezt tenném.
2013. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!