Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhes kismama vagyok....

Első terhes kismama vagyok. Szerintetek leszállt-e már a babám feje?

Figyelt kérdés
Már a 28. hetes uh-n látszódott, hogy a babám koponyavégű fekvésben van. Pár nappal 35 hetes terhes elmúltam. Egyre gyakrabban járok megint pisilni, ami a 30. héttől egy-két hétig jelentkezett, majd pár hétig abbamaradt. Most megint úgy érzem, többször megyek ki, és van hogy csak keveset pisilek. Most ez azt jelenti, hogy leszállt a baba feje? Lehet következtetni ebből valamire?

2013. jan. 13. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a hasad száll le, az jelenti azt, közeleg a szülés!

Ez még nem jelent semmit!

Na meg ha az arcod dagad fel, torzúl el akkor lassan megszülsz!

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én mindig is elég pisilős voltam a terhesség alatt, viszont sok a savam is. Erre mondta a védőnő, hogy leszáll a has és beilleszkedik a baba, amikor sűrűbben járunk pisilni és nem érezzük a savat egyáltalán. Na most kb 2 hete elkezdett szépen leszállni a pocim, még sűrűbben jártam pisilni és teljesen megszűnt a savas érzés a torkomban. Erre most pár napja újra van savam és szemmel láthatóan fentebb van a poci. Nagy csalódásomra! Úgy tűnik a fiam beijedt. :D

Szóval még simán végig is vihetitek! Ja amúgy az én fiam már a 24. héttől fejvégű. :)

2013. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!