Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhesen érezhetem...

Kora terhesen érezhetem ennyire rosszul magam a fronttól?

Figyelt kérdés

Még csak 14 hetes vagyok, de ma megjött a hideg esős idő. Hajnalban már villámlott, fújt a szél, azóta szakad az eső. Én meg annyira szarul vagyok, hogy ha 30 héttel később lennék, meg is szülnék....

A hasamban egy nagy kő van, majd szétszakad, a derekam leesik, alig bírok menni, fáj a fejem, szédülök, feszül a hasam és kemény, szóval borzalmas.

Ilyet még nem tapasztaltam, hogy ennyire megviselt volna a front.... Megilyesztett rendesen...

Más is van hasonlóan?


2009. aug. 29. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos lesz ez még rosszabb is.Pihenj le,olvasgass,hallgass zenét fejts rejtvényt,és elmúlik,ha az idő is megnyugszik.
2009. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos ilyen, kamilla tea, fekves, pihi es elmúlik. Sok kismama lesz frontérzékeny.
2009. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... és én is 14 hetes vagyok. a mai teljesítményem egy paradicsomleves. lézengek, még feküdni sem jó. elmúlik, ne aggódj. nekem összeen 3 ilyen napom volt, amikor kb. 6 hetes voltam, aztán azt hittem már olyan szarul sosem leszek :( segíteni nem tudtam, de talán megnyugtat hogy nem veled van a baj :)
2009. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 36 hetesen készültem ki a fronttól, remélem nem szülök meg miatta. A mai napom egy nagy 0!! Próbálok pihenni , de feküdni sem bírok 10 percnél tovább. Majd csak elmúlik ez is!

36 hetes km

2009. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne agódj,nem vagy egyedűl. Én sajnos a nagyobb frontoknál még vérezgetek is.Nem elég,hogy szédülök,hányok,gyenge vagyok még az orvoshoz is rohanhatok.De mindig rendbe jövök sok pihi és lazulás.

16 hetes km

2009. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tegnap olyan volt, amilyen... délutánra jobb lett. Aztá estére baromira szarul voltam megint, bekemnyedett az egész hasam (nem csak a méhem, a gyomrom is), hányingerem volt, görcsöltem, minden bajom volt... azt hittem megpusztulok. FEküdni sem tudtam sehogy, alig várta, hogy reggel legyen...aztán bementünk a kórzázba, mert reggelre már "csak" a jobb oldalam közepe fájt nagyon, de az nagyon!!

Nődoki: megvizsgált, zárt méhszáj, igyak sokat, pihenjek.

Urológia: Vizelet negatív, meg sem vizsgáltak, ha nem múlik el, holnap menjek vissza ahhoz a dokihoz, aki már csütörtökön is hazaküldött, hogy nem tud velem mit csinálni (azóta sem szűntek meg felfázásos tüneteim...)

Azóta szenvedek, se ülni , se állni, mert leszakad az oldalam. Talán a vesém fáj, de nem tudom, mert még soha nem fájt a vesém....

De felháborító, hogy egy doki sem tesz semmit, még csak meg sem vizsgálnak normálisan....

És én csak a kicsit féltem, főleg ha a vesémmel van gond...

Már nem tudom, mit kéne még tennem...

2009. aug. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!