Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen érezhetem...

21 hetes terhesen érezhetem tényleg "tehernek"?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok. A hasam állandóan feszül, fáj. A derekam úgy érzem leszakad. Ülőmunkát végzek, de borzasztóan nehéz már az ülés a nap 6-7 órájában. Feszültebb, ingerültebb vagyok, a gyermekem legtöbbször a hólyagomat nyomja, ingerli, és sokszor van hányingerem, mivel az üléstől nyomódik a gyomrom. Ez másnak is ilyen "nehéz"? Szégyenlem magam, hogy így érzem...pedig 8 éves az első gyermekem, és vele (legalábbis úgy emlékszem rá), hogy nem voltam ennyire nyügös.
2010. máj. 18. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én mióta terhes vagyok,folyamatosan szenvedek fizikálisan!Többször bevéreztem,állandóan fáj-görcsöl a hasam(most is)!Még gyógyszert is szedtem rá!Én a 6.héttől nem dolgozom!Én is nagyon nehéznek érzem a várandósságomat,de nem szégyenlem magam,te se tedd,mert nem tehetünk róla!Várom nagyon a babymet,számomra már most ő a legfontosabb,pedig "megnehezítí" az életem:))Kitartást,és nagyon boldog babavárást kívánok neked!!22 hetes első babás kismama!
2010. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 27 hetes, és kb 1 hónapja már elegem van a melóból, mind lelkileg(nem érdekel mi van bennt), mind fizikálisan, pedig nekem nem nehéz a munkám, és nagyon kedves a kolléganőm is.

Ha ülök hosszan, akkor nekem is nyomódik a gyomrom, és hányingerem van, visszeres a lábam, bedagad, pedig még nincs is meleg, és nem is szedtem fel sokat, mégis elég volt.

Nem csodálom, hogy ingerlékeny vagy, pláne hogy utána még ott egy másik gyerkőc ha hazamész, sok lehet ez így...

Nem tudsz elmenni betegállományba még?


Jó egészséget!

2010. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21+3 kismama vagyok.Én is tehernek érzem a terhességem ahogy a szóban is benne van.Most kb 1 hete keménynek,feszesnek érzem sokszor a pocimat és nehéznek.Sokat pihizek és nem sok mindent tudok megcsinálni,mert a dokim azt mondta vegyek vissza a tempomból.Eddig mégcsak elvoltam megfőztem kicsi házimunka stb.Estére meg a gyomrom készít ki mert vagy nem tetszik neki amit eszem,pedig nem sokat és nem nehéz kajákat fogyasztok, a gyomorsavamról meg ne is beszéljek.A szívem is rendetlenkedik néha.Én ráadásul egyedül vagyok mert külföldön élek a párommal és itt senkim sincs,a kedvesem pedig este van míre megjön a melóból.Nagyon szeretem a babámat és már nagyon várom vele a találkozást,meg a terhesség végét is,de úgy érzem nem megy az idő.Nekem is sokszor van lelkiismeret furdalásom,mert sokan azt mondják élvezik a pocakos állapotot,én nem tartozom sajna közéjük.Szóval nagyon együtt érzek veled.Esetleg ha van rá mód hagyd abba a munkát és pihenj sokat nehogy gondod legyen.Könnyü szülést és panaszmentes hátralévő időt kívánok!

2010. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!