Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tűnik terhes vagyok. Van...

Úgy tűnik terhes vagyok. Van már két gyerekem, és becsúszott a harmadik. Bármennyire is szeretném, nem tudom megtartani. Azt olvastam emelt összegű családi pótlékban részesülőknek ingyenes. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Konkrétan az egyik gyerekem tartósan beteg, emelt családit kapok utána. Akkor ezek szerint ingyenes? A haátorozaton az van, hogy én xy, xz nevű gyerekem után emelt összegű családi pótlékra vagyok jogosult...
2013. jan. 13. 22:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mint leírtam: hibáztam... A háziorvosom nem hívta fel a figyelmem, én pedig nem olvastam el a betegtájékoztatót, mivel szedtem már régebben is ezt a gyógyszert, így eszembe sem jutott, hogy semlegesíthet....

Szerencsére a természet megoldotta, azt hiszem lelkileg össze törtem volna, ha el kell vetetnem. Viszont megtartani nem akartam, mivel van két gyerekem, egy harmadikat bevállalni felelőtlenség lett volna jelen anyagi helyzetünkben, mert nem most sok, amíg kicsik, amíg csak eggyel több joghurt, vagy kakaós csiga kell, meg pelenka, meg cipő, mert egymás kinőtt bodyjait, pólóit simán elhordják olyan gyorsan nőnek, hanem amikor kezdődnek az egyszerű ovis bábelőadások, később a különórák, foglalkozások, táborok, sport, vagy zeneórák, vagy bármi, ami érdekli a gyereket, de sok pénzbe kerül...

2013. jan. 14. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!