Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 22 hét körüli kismama?

Van itt 22 hét körüli kismama?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok

Nekem a második baba, a lányom 22 hónapos, állati nehezen viselem..

Nagy már a pocakotok?


Nekünk kisfiunk lesz, hát nektek?


2013. jan. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
szia, én pont ma töltöttem be a 22 hetet és nekünk is kisfiú a pocaklakó :-), nálunk első baba lesz, voltak már nehéz pillanataink, nem is ez elején a rosszullétek miatt, az elenyésző volt, inkább sok idegeskedés egy rossz tarkóredő érték miatt, de már novemberben kiderült, hogy egészséges az úrfi hálistennek, mostanság elég sokat ég a gyomrom és már a pocim is alakul, én kecskeméti vagyok, te merre laksz?
2013. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Mi Vácon lakunk.

Sajnos én nagyon nehezen viselem, állandóan fáradt vagyok és nagyon feszült.

Hozzátartozik a dologhoz ,hogy a férjem külföldön dolgozik, de hamarosan költözünk


Már nagyon várom a szülést

2013. jan. 15. 13:24
 3/52 anonim ***** válasza:
hát igen, a fáradtság nekem is du. 2-től lesz egyre rosszabb, addig azért még elvagyok, még dolgozom, de a pocakom miatt lassan át kell rendeznem az asztalomat, közelebb kell hoznom a telefont és a klaviatúrát, hogy nem nyomjam meg folyton a hasam az asztal szélével :S, biztos nehéz így, hogy a férjed nincs otthon és gondolom a kislányod is ad elég "programot", de biztos jobb lesz, ha megint együtt lesztek, nincs valaki a környéken, aki néha tudna egy órácskát vigyázni a kislányodra, míg pihensz egy kicsit?
2013. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

sajnos nincs senki.

Délután szoktam aludni amikor ő is alszik.

Ti tudjátok már mi lesz a baba neve?

2013. jan. 15. 13:41
 5/52 anonim ***** válasza:
a férjem egyszer csak bedobta a Bálint nevet és nekem is tetszik, múlt héten a Tamás került szóba, én szívesen adnám neki a férjem nevét - Attila -, de ő sajnos nem akarja, nálatok van már elképzelés?
2013. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Szia! Én 23 hetes vagyok. Elég jól vagyok, bár a napokban sokat görcsöltem, ma jöttem haza a kórházból, megrövidült a méhnyak.

Nálunk harmadik baba lesz, nagyon nagy pocakom van:)

Két lány mellé most fiú lesz és Tamás lesz a neve:)

2013. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: úgy látom a Tamás név egészen népszerű :)
2013. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 21 hetes vagyok. És nekünk is kisfiú lesz :D Úgy látszik Májusban csak úgy záporoznak majd a fiúk. :) Bencének fogják hívni.

Hát a fáradtság rajtam is rajtam van. Mire hazaérek már semmihez nincs kedvem általában. Máris soknak érzem néha azt hogy helyt álljak a munkában is és itthol is.

1. válaszoló ha jól sejtem te is irodista vagy. Meddig tervezel dolgozni?


Kérdező mennyivel másabb a 2. terhesség, mint az első? Jobb így várni a babát, hogy otthon vagy?

2013. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

23 hetes jelen :) Májusi, fiú :))

A neve titok. (Nem hagyományos, és nem szeretnék pocskondiázó reakciót, sajnos már ilyentől is joggal tart az ember. Nem tőletek, hanem valami beszabadult dúvadtól) :)

2013. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
szia 8-as válaszoló, igen, irodista vagyok, ha nem lesz semmi gond, akkor április 30-ig tervezek dolgozni, május 21-re vagyok kiírva, te meddig tervezed?
2013. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!