Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés, de sajnos...

Lehet buta kérdés, de sajnos nem tudom a választ. Hányadik héttől legyen kész a kórházi böröndöm?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
35-öt mondanak, de ha koraszülésre van jel, akkor értelemszerűen hamarabb.
2009. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 35 szerintem is jó, de, ha aggódós típus vagy, összekészítheted előbb is, ha az megnyugvást hoz, hogy egy gonddal kevesebb van. Én olyan utolsó pillanatos típus vagyok, én akkor raktam össze, amikor az egyik kontroll vizsgálatról majdnem haza sem engedtek...
2009. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 29. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokban függ attól hogy milyen a terhességed.Nekem végig magas volt a vérnyomásom, ezért 33-34 hetesen már megismertem a kórházat belülről is:(.Mikor 4 nap múlva hazaengedtek már útra kész volt a táskám a szobában.Végül 37 hetesen szültem:)

Jó babavárást:)

2009. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már a 32. héten elkészítettem :-) Biztos, ami biztos.
2009. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen kész volt. Igaz, úgy nézett ki, hogy megszületik azon a héten.:)
2009. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 32. hétre nagyjából összepakoltam, de a 36. hét körül "véglegesítettem" mindent. Az utolsó 2 hétben mindig benn volt a kocsiban, amikor mentünk szívhangra, biztos, ami biztos. De szerencsére nem volt rá szükség egyszer sem.
2009. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!