Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Mért van az...

22 hetes vagyok. Mért van az hogy viszket a hasam? Ja meg ilyen apro piros pöttyök jönnek ki a hasamon, azok is viszketnek. Ez mitöl van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószinűleg valamilyen allergiás tüneted lehet, előfordulhat terhesség alatt, de azért mutasd meg az orvosodnak!
2009. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran viszketett, ez azért van, mert ahogy nő a pocid feszül a bőrőd. kenegesd v.milyen zsírosabb testápolpóval(NIVEA) vagy babaolajjal. A piros pöttyök nem tudom mitől vannak. Jó babavárást!

9 hetes baba anyukája

2009. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is viszketett:).Ahogy nő a pocid, feszül a bőröd.A pöttyök nem lehet hogy a melegtől?

Azért ha mész a dokihoz mutasd meg, az a biztos!

Jó babavárást:)

2009. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a hasi pötty terhességi allergia, ami igazából azt jelenti, hogy az epéd nem bontja jól bilirubint, ezért májfunkciót vizsgálnak. általában a diéta segít, de vigyázz, mert szélsőséges esetben vezsélyes lehet. nekem is volt, de zsír és szénhidrátszegény étrend mellett teljesen elmúlt!
2009. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!