Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró piros kis pöttyök lettek...

Apró piros kis pöttyök lettek a hasamon, mellemen, nagyon viszketnek, ez az utolsó harmad velejárója is lehet? Volt már másnak is, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha az amire gondolod az terhességi kiütésnek hívják.nekem szülés elött kb egy héttel jött ki és szülés utan kb két hétig tartott de akkor volt csak igazan kib..sz..tt rosszz.én véresre vakartam magam.ami segített picit a rázókeverék amit kiütésre is lehet használni.cinket tartalmaz.én nem kívánom vissza azt a pár hetet.rettenetes volt.ha kérdesed van írj nyugodtan ha tudok segítek szívesen.kitartás.
2010. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy.Én 36 hetes vagyok,tegnap óta viszketek,ma jöttek ki a pöttyök.A hintőporra gondoltam,most ment el a férjem venni,az nem jó rá?holnap megyek a dokihoz,rákérdezek tőle is.Elég kellemetlen,főleg hogy irtad még a szülés után is megmaradhat:-(
2010. ápr. 19. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt, én nem használtam rá semmit, mert egyébként is viszkettem a bőrszárazság miatt is sajnos, és arra se ért semmit a testápoló sem.
2010. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is terhessegi kiutes lesz. A baratnomnek is volt, elegge megszenvedett vele, neki is szules utan durvult el.

[link]

2010. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom vigasztal-e, nekem 26 hetesen kezdődött. Annyit szendvedtem,hogy ez miatt nem merek bevállalni még egy babát. Terhességi pupp-nak hívják.Tetőtől talpig kiütéses lettem,sokszor hányásig vakartam magam. A máv kórházban voltam bőrgyógyászaton,injekciót kaptam,meg gyógyszert rá,valamivel jobb volt. Ha tudok segíteni,irj nyugodtan.
2010. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem is jönnek elő a pöttyök a karomon,a nyakamon,lábamon,a hasamról és a mellemről nem is beszélve.Akkor ez ellen nem is nagyon lehet semmit tenni?Azt hittem a májam miatt viszketek,de meglett a labor eredmény ami hál istennek jó.Meg se álmodtam volna hogy igy járok,amúgy egész jól érezném magam:-)
2010. ápr. 21. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen a máv kórház bőrgyógyászatán voltam én is szülés utan 2 nappal.ott mondtam h nézzen meg egy doki mert megbolondulok h igy viszket.elmesélem a sztorimat ha nem baj.szóval vmi nagy okos tanító bácsi nézet meg de ugy h pizsomában vágtattam át szülészetről a bőrgyógyászatra kétnapos gátsebbel gondolhatjátok.ez a majom már bocsánat több mint két órát váratott h leülni sem tudtam a cicimből ezerrel folyt a tej stb.erre bemegyek kérdi mi a panasz mondom neki h már szülés elött kijöttek rajtam ezek a pöttyökl közben toltam le a nacimat erre megkérdi amikor már a hasamon mászik a nagyítojával h mikorra várható a szülés NAAAAAAA kiborultam teljesen azt hittem rábórítom az asztalt.erre kérdem h mi lehet ez azt mondja h ráírta a papíromra majd a szülészeten megmondják.könyörgöm egy szülés honnan a bánatból tudja h mi az...áááááá.okos fejével odáig jutott h adott ezt a rázókeveréket.vmennyit segített.ennyit tudsz rá vagy esteleg a Bioderma Po zink krém a gyógyszertárba kicsit húzós az ára de én a helyedben megvenném mert méh tuti h sokáig fogsz vele szenvedni.kitartás.bocdsánat a sok helyesírási hibáért siettem és dühös vagyok h ilyen ember h szerezhet diplomát..
2010. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megvettem azt a krémet amit irtál,remélem használ majd,valamennyire.
2010. ápr. 26. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:

14:26 os vagyok

Hogy vagy? Használt az utolsó válaszoló kréme valamit?

2010. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi megvagyok,a tüneteim is megvannak sajnos.Megvettem azta krémet,de nem igazán használt.Rázóval kenegetem magam,illetve most voltam a bőrgyógyásznál,de igazán semmit se mondott.Szerinte valami allergia,kérdezgette mit eszek stb,,de semmi nincs amire .tippelhetnék.Irt fel calcium ampullát inni,meg valami krémet azért este kell vissza menni.A babára nem ártalmas hál istennek,ezt a szülészem is megnézte vett labort,májfunkciót stb.Neked akkor a szülés után múlt el? Nem használt rá semmi?Köszi az érdeklődést,aranyos vagy:-)
2010. ápr. 30. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!