Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha holnaptól újra nem gyujtok...

Ha holnaptól újra nem gyujtok rá árthattam ezzel a babámnak?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok! A terhességem elött erős dohányos voltam és sikerült napi 1-2 szálra lecsökkentenem! Viszont meghalt a volt szerelmem, és a párommal is rengeteget veszekedtem! Nagyon kikészültem és ma elszívtam egy doboz cigit.
2013. jan. 15. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen árthattál, de reméljük, semmi gond nem lesz. Ennél sokkal erősebb vagy, soha többet ne csináld. A kicsi fontosabb ennél. Ő nem tehet róla, hogy neked rossz napod van. Ő legyen az első, és akkor nem lesz gond. Részvétem a barátod miatt.
2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy a terhesség idejére csökkentetted le 1-2 szálra?
2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Ez kemény! 1 doboz 1 nap!

A baba a hasadban nem kap elég oxigént, agyi károsodása is lehet, ami folytán nyomOrék, vagy szellemi fogyatékos

Lehet!

Gondolj bele, a babádnak ez olyan, mintha neked egész nap szívószálon át kellene levegőt venned!

Próbáld ki holnap, ma milyen lehetett a babádnak!

Azért mert valaki szomorú, nem kellene rágyujtani!

Pont azért nem, mert meghalt a volt pasid, a babádra kellene koncentrálni, ne öld meg azzal, hogy bagózol, mert csak mérgezed!


Szar anya vagy már most, ez a véleményem, mert nem tudsz lemondani a cigiről a babádért!

2013. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem tényleg nem lett gond!!S akkor még a hülye anyósom a napi 1-2 szál cigi miatt azt mondta a fiacskájának vetesem el a babát mert már most beteg!De most voltam uh-án és azt mondták minden rendben van és superül fejlődik!
2013. jan. 15. 18:56
 5/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó az ilyen megjegyzésekre nincs szükségem
2013. jan. 15. 18:57
 6/17 A kérdező kommentje:
igen mióta tudom terhes vagyok 1-2 szálat szívtam naponta elötte 2,5 dobozzal
2013. jan. 15. 18:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1-2 szál is sok. Le kell rakni. A gyerek legyen már fontosabb, mint a bagó. Miért vállaltál addig gyereket, míg nem szoktál le? Előtte kellene letenni, nem ilyenkor küszködni eredménytelenül.

Egy doboz meg durva. Szerencsétlen gyerek alig jut olyankor oxigénhez.

2013. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem tervezett baba volt!Ezért nem szoktam le elöbb!
2013. jan. 15. 19:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha már a gyerek mellett döntöttél, akkor talán most ő legyen a legfontosabb. Mert utána aztán majd sírhatsz, ha baja lesz a gyereknek....
2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj (illetve nyugodtan haragudhatsz), de inkább ne dohányozz a terhesség alatt. Nem hiszem el, hogy nem tudsz róla lemondani. Én is láncdohányos voltam, fénykoromban napi 2 dobozt elfüstöltem. De abba tudtam hagyni. Ezért nem hiszem el, hogy neked, vagy bárki másnak nem megy.


Láttam nem is egy dohányos kismamát. Vagy pici súllyal született a babájuk, vagy koraszülés lett belőle. Nem lehet olyan nehéz felfogni, hogy ártasz vele a magzatnak... Nem csupán a terhesség alatt jönnek ki a problémák, hanem majd a tanulási folyamatokban.


Kívánom, hogy legyen szerencsétek, és ne legyen semmi baj a babával.

2013. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!