Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha holnaptól újra nem gyujtok...

Ha holnaptól újra nem gyujtok rá árthattam ezzel a babámnak?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok! A terhességem elött erős dohányos voltam és sikerült napi 1-2 szálra lecsökkentenem! Viszont meghalt a volt szerelmem, és a párommal is rengeteget veszekedtem! Nagyon kikészültem és ma elszívtam egy doboz cigit.
2013. jan. 15. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

öszinte részvétem:(vigyázz magadra,és a babod egészsége legyen az első:)ezt te is tudod csak biztosan nagyon megviselt ez a mai nap!én is erős dohányos voltam,és pár szálat szivtam naponta majd telyesen leszoktam:)

Boldog babavárást!

38+4hkm:))


)

2013. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Döbbenet h ilyen primitív embernek gyereke lesz...
2013. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


Szedd össze magad, első a picúr! :)

2013. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Megosztom veled az én történetemet...Én 18 hetes voltam mikor kiderült,hogy terhes vagyok..Hozzáteszem 45 éves vagyok..Hol volt menzeszem hol nem...Ezt a változó korra véltem.Azt 18 hetes lehettem mikor éreztem,hogy valami mocorog oda bent azt hittem,hogy a beleim.Elmentem dokihoz azt akkor szembesültem,hogy terhes vagyok.Addig a napig napi 2 doboz cigit szívtam el.Mikor szembesültem a ténnyel,hogy terhes vagyok abban a pillanatban letettem.A kisfiam egészségesen,4150 grammal megszületett..Szépen fejlődik és nagyon okos. Tedd le a cigit !!!!!!!!!!
2013. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi szerelmemtől gyereket várok, akkor kit érdekel ENNYIRE a volt szerelmem?

Sajnáljuk a volt szerelmet, meg szomorú a dolog, de azért ne helyezzem már őt előbbre (a VOLT szerelmemet), mint a saját gyerekemet...Én ezen teljesen ledöbbentem. :(

2013. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ma nem gyujtottam rá!! :)
2013. jan. 16. 11:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Helyes, ügyes vagy, csak így tovább :)
2013. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!