Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az 15 hetesen hogy...

Lehetséges az 15 hetesen hogy nem igazán érzem hogy kisbabát várok, és aggódom hogy jól van e a kicsikém? Minden rendben lehet vele? Csak a melleim fájnak.

Figyelt kérdés
voltunk a héten nőgyógyásznál csak betapintott de nem vizsgált uh-on?nem szoktak mindig uh-ot csinálni?pedig megnyugodtam volna ha látom.most egy kicsit aggódom a babánkért.
2008. jún. 1. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
afp vizsgálaton minden rendben szokott lenni, ha már előtte jó volt a genetikai uh? miért van az hogy mindenért aggódom ami velünk kapcsolatos? lehet hogy már már beteges, de úgy szeretném a babát!
2008. jún. 1. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad minden vizsgálatnál ultrahangot csinálni, mert az árt a babának. Az orvosok pedig tapasztaltak, egy kisebb vizsgálatból is meg tudják állapítani, ha pl a kicsi szíve nem úgy ver, ahogy kellene... tudják milyen esetekben szükséges a plusz ultrahang. Nyugodj meg, a tünetek ilyenkor már csillapodnak, de a babád jól van. Pár hét múlva érezni fogod a mozgását is :-) Ne aggódj, azt a pici is megérzi, ha ideges vagy.
2008. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia. köszönöm aranyos vagy, sokat segít ha vki megnyugtat.
2008. jún. 1. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Afp nem azonos a genetikai uh-val. De általában rendben szokott lenni az is. De ha nem az sem világvége ugyanis elég pontatlan az afp, külföldön már be is van tiltva emiatt. Az csak egy szűrővizsgálat a lehetséges problémákra, de még nem mutat semmit, csak hogy vmi lehetséges. És ha nem pont a 17.hét első 3 napjában van levéve már pontatlan értéket mutat, még akkor is ha a doki elszámolt. Nem mindenhol néznek mindig uh-val, bár sztem nem káros, mert nem minden nap jársz. De nem szokás mindenhol minden alkalommal csak ha muszály. A dokim mindig megnéz uh-val is. Ne aggódj attól még hogy nem látod, attól még ott van. Tudná a doki ha nem lenne.
2008. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 hetes vagyok és én is mindig aggódom! Kb.3 hete semmi bajom nincs még a melleim se fájnak és nagyon fitt vagyok.Nekem is eszembe jut hogy minden rendben van-e?? De ilyen idös terhességnél/mint a miénk/Már nagyon súlyos tünete lenne annak ha valami baj történne a babával!! Élvezd a terhességet mert ez a legjobb korszaka és gondolkozz pozitivan,légy vidám! Az mindkettötöknek jó!
2008. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2008. jún. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!