Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 2 napja nem...

Normális hogy 2 napja nem érzem a baba mozgását? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
30 hetes iker terhes vagyok.nagyon aggodom,már tegnap is csak kétszer éreztem öket.mitöl van ez?
2008. jún. 2. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan érik egy UH és egy hüvelyi vizsgálat,ott majd biztosat mond a doki.De ha azt vesszük,hogy azért 10*kellene,bár nem tudom,hogy ez ikreknél is áll-e.Ha nagyon aggódsz menj el dokihoz,ő majd ráhallgat a szivecskéjükre.Lehet csak lusták,vagy nagyon kevés odabent a hely.
2008. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen hívd vagy keresd fel az orvosod. Biztos semmi gond, de inkább vaklárma legyen, így te is megnyugszol.Boldog babavárást.
2008. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd meg az orvosod, bár lehet, hogy csak a nagy melegtől egy kicsit lustábbak. Bár én is aggódnék.

De biztos, hogy nincs baj:)

2008. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj gyorsan a dokihoz vagy a védőnőhöz, ott meghallgatják a szívhangjukat!
2008. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ikerterhes vagyok 34 hetes. Nekem a doki azt mondta, hogy ha 2 napig nem nagyon érzem a mozgást azonnal kórház. Egyébként meg a nap 90-95%ban alszanak az internet szerint ezért is lehet. Az enyémek valahogy fordítva. Szinte egész nap party van benn, ezért is értem a félelmed.Hívd fel a dokit aztán írd már meg légyszi, hogy mi van.

Szorítok!!! Yanka

2008. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!