Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamik, ti tudtok...

31 hetes kismamik, ti tudtok aludni? Hogy érzitek magatokat? Mikorra vagytok kiírva? Mekkora a baba?

Figyelt kérdés
Rajtam egyre jobban jön ki az álmatlanság.Egyszerűen nem megy az alvás.
2013. jan. 18. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még csak 29hetes vagyok, de hetek óta nem tudok aludni. 20szor megyek wcre. Ha felébredek kb. 2óra, mire visszaalszom. Ha végigalszom az èjszakát, akkor 4-5körül ébredek. Ez van 3éve, mert van egy 2,5éves fiam is :-), akihez szintén sokat kellett kelni. Még pár évig nem alszom ki magam :-)
2013. jan. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és nálam is ez a helyzet , ahogy az előző is írja, van egy 2 éves fiam aki még ébren van párszor éjszaka. Plusz a sok wc-re járkálás, légszomj... Emellett nem is vagyok este álmos, napközben annál inkább
2013. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja márc. 13- ra vagyok kiírva 1800-2000 gr körül van a súlya.
2013. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 32. héten vagyok, az éjszakáim nagyban attól függnek, mikor aktívabb a baba, mit ettem vacsira (gyomorégés). Tegnap például hánytam, mert már annyira égett. Egyik nap tök oké, másik nap alva járok wc-re. Van egy kétévesem, de ő nagyon jó alvó.:)
2013. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!