Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt most pozitív?

Ez a teszt most pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban vették a hugomék a tesztet, és a leírás szerint a kis ablak a control, a nagy pedig a teszt ablak. Én látom mind a két csíkot, csak halványan. Bár szerintem a teszt csík erősebb. Szerintetek ez most érvénytelen, vagy bizakodhatnak?

Persze már elzavartam őket, hogy vegyenek egy másik fajtát is! :):):)


2013. jan. 18. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy a tesztablakban 1 vonalnak kell-e lennie vagy 2 gegymást keresztezőnek, mint a Clearbluenál...

Ha egy vonalnak, akkor az bizony ott van :-)

2013. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én teljesen pozinak látom.:)
2013. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs elázva? Én úgy látom. Legalább a kontrollcsíknak erősnek kéne lennie. Majd a másiknál kiderül! :)
2013. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív,de azért csinálj másik tesztet is,lehetőleg más márkájúval. :)


24+3 hkm

2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy csíknak kell lennie a tesztcsíknak. Szerintem is meg van, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Elázva biztos nincs, max. kevés lehetett a vizelet. Annyira izgulok, legalább 3 éve várnak erre a babára!!!!!
2013. jan. 18. 14:06
 6/16 anonim ***** válasza:
IGEN!:-) Gratulálok!
2013. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem is pozitív, nekem is csak halvány csík volt egy másik tesztnél.
2013. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én látom mindkét ablakban a csíkot!

Gratulálok!

Késik a mensid?

2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4es vagyok:

Bocsi,most olvastam el még egyszer a kérdésed,és most értelmeztem jobban,hogy nem te vagy terhes,hanem a testvéred az :)

Gratulálok neki :)

2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8.!


Igen késik neki, de ez is kiszámíthatatlan, mert 2 hetente menstruált. Utoljára dec 17. jött meg neki! Remélem baba van a dologban!!!!!

Köszönjük a gratulációkat, át fogom adni neki!

2013. jan. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!