Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt most pozitív?

Ez a teszt most pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban vették a hugomék a tesztet, és a leírás szerint a kis ablak a control, a nagy pedig a teszt ablak. Én látom mind a két csíkot, csak halványan. Bár szerintem a teszt csík erősebb. Szerintetek ez most érvénytelen, vagy bizakodhatnak?

Persze már elzavartam őket, hogy vegyenek egy másik fajtát is! :):):)


2013. jan. 18. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon halvány volt a teszt zóna, de én menzesz előtt 3 nappal teszteltem, mi egy éve vártunk rá, el sem akartam hinni, azt hittem az eddigi sok teszt után hogy gyári hibás. Szóval pisiltem még egyet, azon is elég halovány volt, de 2!!! Reggel mikor hazaért a férjem törölgette a párás szemüvegét és én az orra alá dugtam. Majd kiugrottunk a bőrünkből. Ennél szebb érzés csak az lehet, mikor a kezedben tartod :) Szívből gratulálunk!

14 hetes kismama

2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan hogy a kevés vizelet miatt nagyon halványak voltak a csíkok, pár órával később "kipótoltam" és erős csík lettű. Akár szabad ilyet csinálni akár nem, nekem bevált.
2013. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Baba :-)
2013. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a tesztablakban egy csíknak kell lennie, akkor pozitív, hiszen ahogy mondani szokás, halvány pozitív is pozitív. :) Ha keresztben is kell lennie egy csíknak, hogy egy + jelet adjon ki, akkor ugye értelemszerűen negatív. Nem ismerem a német teszteket, így nem tudok biztosra nyilatkozni. De szívből remélem, hogy gratulálhatok! :)
2013. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csinált még egyet és határozott +!!!!! Boldogság van!!!!!!
2013. jan. 18. 21:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2013. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!