Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, magas TSH...

Pozitív teszt, magas TSH esetén azonnal orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hete szedem a napi fél Letrox 75-t, hashimotom van. Akkor a TSH 7,38 volt.

30.-ára van időpontom az endokrinológiára ellenőrzésre, de ma reggel pozitív lett a hcg tesztem. A doktornőt egész nap nem értem el. Ha magam emelem az adagom 1 szemre, akkor várhatok addig? Májusban már volt egy vetélésem, de akkor még nem volt ismert ez a pm dolog. Vélemény?

Köszönöm!


2013. jan. 18. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tanácsolok semmit laikusként, de nekem azt mondta az endokrinológus, hogy amikor pozitív lesz a teszt, azonnal emeljem az adagot 75-ről 100-ra. Később még egyszer emelni kellett 125-re, annyit szedtem szülésig.
2013. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék időpont előtt! Ugyanígy voltam, csak én már terhesen kezdtem szedni a bogyit! De szerintem mindenképp az orvos döntse el, hogy hogyan szeded tovább..!!!
2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal doki, ne várj 30-ig.
2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi, sokat segítettetek. Hétfőn bemegyek soron kívül.

Ilyen esetben a háziorvost is fel kell keresni? A 36 évemmel esetleg táppénz lesz belőle?

2013. jan. 18. 15:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Azonnal irány a doki. Ne emelgesd magadnak ilyen rendkívül magas tsh-nél simán lehet, hogy az egy szem is kevés. én 2,32szedek egy szemet a napi 100asból.
2013. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mármint 2,32-es TSH-ra 100-as letroxot szedsz???
2013. jan. 18. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosabban l-thyroxint, de az teljesen ugyan az.
2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: minden rendben volt a terhességgel? Mennyi volt a TSH? Most hogy érzed magad?

Boldog babavárást!

2013. jan. 21. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, aranyos vagy, de a 'baba' már 3 éves.

Egyszer, a 22. héten hirtelen sok lett a magzatvíz, nem jöttek rá azonnal, mitől. Eléggé beparáztam, de aztán emelték az adagot 125-re, és azonnal normális lett újra.

Egyébként nagyon szép, problémamentes terhességem volt.

Sikerült orvoshoz jutni, vagy beszélni vele?

2013. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a nem is olyan picihez :)

Igen, ma elértem. Holnap felhasználom a meglévő beutalóm vérképre és szerdán már mehetek is hozzá. Kicsit izgulok, de talán ez természetes.

Köszönöm, hogy válaszoltál. További szép napot!

2013. jan. 21. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!