Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogyan változott az...

Kismamák, hogyan változott az ízlésetek az ételek iránt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Édességfüggő vagyok alapvetően, de amióta terhes vagyok, a sós pékárukért élek-halok. Pogácsák bármilyen formában, lángos, pizza, langallo, sós rudacskák, fehér kifli vajjal és társai. A meleg ételeket sajnos alig bírom megenni. Egészen enyhe émelygésem van csak, de valamilyen alapvető undor meggátol abban hogy meleg hőmérsékletű ételt egyek.
2013. jan. 19. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a lányommal az első 3-4 hónapban a csokis pudingot ettem, majd egyik napról a másikra a citromot, de kilószám. Úgy nyersen :-) a fiammal meg olyan brutálisan kevertem az ételeket, hogy visszagondolva is szörnyű.... bablevest joghurttal, meg ilyenek. És ez még csak a jobbik eset. Én sem bírtam enni a meleg ételeket! :-) ilyen a hormonváltozás :-D boldog babavárást :-)
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te. Édességfüggő vagyok, de amióta itt a babóca, egyszerűen semmi édeset nem kívánok. Két szem szaloncukor fogyott a részemről karácsonykor, ez pedig tőlem szokatlan. :) Ami nekem kis mértékben változott, hogy meg vagyok veszve a zöldségekért és a gyümölcsökért. A körte a favorit, de ennék már epret, cseresznyét, szamócát, és őszibarackot. De ezek a konzerv "izék" túl vannak cukrozva és nagyon nem az igaziak. (Eddig is szerettem a zöldségeket és a gyümölcsöket, de most gyakorlatilag csak azt eszem.)
2013. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó olvasni ezeket! :D
2013. jan. 20. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sós függő voltam eddig amiótta terhes vagyok , csak gyümölcsöt bírom megenni és a csapvízet és sajnos minden kijön belőlem , ezért próbálok minél többet aludni . 7 hetes vagyok egésznap émelygek ,kaják szagától undorodom csak a zabpelyheket tudom megenni , gyümölcsöt és vízet és ha szerencsém van nem hányom ki. A kislányomal reggel voltam csak rosszul és vele össze vissza ettem mindent vele kicsit jobb volt az első 3 hónap . Remélem 12 hét után enyhül mert már nagyon nehezen bírom hogy semmi energiám. Boldog Babavárást.
2013. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem minél hamarabb túl leszel ezen a rosszullétes időszakon! Boldog babavárást kívánok én is neked!
2013. jan. 21. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) És neked milyen a terheséged ? Hányinger , émelygés ? Hányadik hétben jársz?:)
2013. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok, néha émelygek, de az is nagyon enyhe. Viszont folyamatosan álmos vagyok, akármennyit alszom.Összeteszem a két kezem hogy ilyen jól viselem, pedig nem vagyok fiatal kismama, 36 vagyok és ez az első babánk, sok év után sikerült teherbe esnem.
2013. jan. 21. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!