Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és még nem...

Terhes vagyok, és még nem múltam el 18, anya ragaszkodik az abortuszhoz, én viszont semmiképpen nem szeretnék elmenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:42
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/191 anonim ***** válasza:
54%
21 az azert megis mas, mint 16.... Mindegy, en lezartam a temat.
2013. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/191 anonim ***** válasza:
61%
mi ebben a tanulság? 16 éves kis csitrik ne szexeljenk, és nem kell abortusz, így a szülőknek sem dobnak még egy bőgőmasina koloncot a nyakukba
2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/191 anonim ***** válasza:
Na, ezt ma találtam. Te is járhat az igy: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2013. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/191 anonim ***** válasza:
0%
Mint ott is leírtam, ez a csapda simán kikerülhető, a terhesség alatt kérvényezni kell a gyámügytől, hogy az ujdonsült anyuka tartózkodási helye a gyereke mellett legyen, és ennyi.
2013. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/191 anonim ***** válasza:
83%

Olyan gyönyörűen le lettem pontozva de választ nem kaptam még senkitől, és tényleg nem bántani akarok senkit. De egy 16 éves ember a saját gyermekét miből tartja el? Miből élnek?

Most tényleg a kíváncsiság beszél belőlem és senkit sem akarok megsérteni. De én még mind a mai napig ha nem ugyan olyan a jövedelmünk mit volt mert Táppénzen voltam és társai akkor frászt kapok, hogy hogyan jövünk ki? Lehet csak é izgulok rá ennyire a dolgokra de én még két jövedelem mellett is amit nem mondanék rossznak a mai átlag fizetésekhez képest már most azon agyalok agusztusban miként fogunk tudni megélni. Akkor jön a tesója a lányomnak. Pont ez miatt mentem vissza még dolgozni, pedig megtehettem volna, hogy idén se dolgozzak de nem tehettem volna meg a saját családommal, hogy ennyire instabil anyagi lábakra tegyem az életünket.

Lehet lepontozni de én erre a kérdésemre tényleg szeretnék választ kapni, hogy a megélhetés hogyan alakul nálatok, hátha tudnák tanulni, hogy jobban beosszam a pénzemet. :)

2013. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/191 anonim ***** válasza:
75%

Apuka részéről van 100. ezer, aztán ebből mennyit lát a lány abból fogalmam sincs. Anyuka 38.000 gyes + családi plusz otthon él a szülőkkel mintha gyerek lenne, és a szülők nem unokát hanem plusz egy gyereket kaptak.

Én ismeretségi körömbe csak ez a megoldás van.

2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/191 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Minket nem tartottak el a szülők, hanem elköltöztünk albérletbe. Nem támogattak minket. Megoldható:)
2013. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/191 anonim ***** válasza:
100%

Nektek akkor hogyan alakult az anyagi életetek? Hogy tudtad beosztani. Komolyan őszintén érdekel, hogy tudjak tanulni ebből, hogy jobban sikerüljön a pénzünket beosztani.

Nem értem miért vagyok folyamatosan lepontozva.

2013. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/191 anonim ***** válasza:
100%
En mindenesetre becsülöm benned kerdezö, h kiallsz a most meg "csak sejtcsomo" gyermeked mellett, legalabb a tettedert probalod vallalni a felelösseget. Biztosan nem lesz könnyü, de nehezen hiszem, h meg lehet komolyan banni egy olyan döntest, amely az elet mellett szol. Ha neadjIsten rosszabb helyzetbe kerülnel, sok helyröl kaphatsz segitseget. Kivanomm h minden jol alakuljon!
2013. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/191 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén honnan lehet segítséget kérni?Meg miből fogja eltartani?

Tényleg becsülendő, hogy védi a gyermekét de az mennyivel jobb sors, ha éhezik vagy nem tudják megadni neki a megfelelő körülményeket.

2013. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!