Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és még nem...

Terhes vagyok, és még nem múltam el 18, anya ragaszkodik az abortuszhoz, én viszont semmiképpen nem szeretnék elmenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/191 anonim ***** válasza:
82%

Senkit nem kötelezhetnek abortuszra. Ha megakarod tartani, akkor a baba marad.

Én is megtartottam, pedig én sem voltam még 18.

2013. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/191 anonim ***** válasza:
73%
Besetalsz a gyamhivatalba es ezt elmondod. Keszulj fel ra, hogy ha megtartod a babat, anyad lesz a gyamja -ha vallalja- te pedig jovedelem nelkul leszel, mert amig kiskoru vagy, semmilyen juttatas teged meg nem illet, mindent a gyermek gyamja kap. Apukaval mi van? Marmin a gyerek apjaval? Es konkretan hany eves vagy?
2013. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/191 anonim ***** válasza:
24%

Védekezned kellett volna.

Mivel nem vagy nagykorú így azt kell tenned amit a szülő mond, nincs még szabad akaratod sem, fogalmad sincs még róla milyen egy gyereket felnevelni, az idődet és a fiatalságodat is elpocsékolod így. Anyukád neked jót akar, hogy miért? Mert még fiatal vagy tanköteles, tanulnod kell nem babázni, alig vannak itt munkahelyek, miből fogod eltartani? végzettség nélkül piszok nehéz munkát találni, meg neked még buliznod kéne ilyen idős korban, aztán 20 évesen a karriered építeni aztán 24-25 évesen már jöhetne a baba nem most! Anyukádnak igaza van fogadd el neked is így lesz jobb, az életedről van szó.

2013. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/191 A kérdező kommentje:
21 éves,és van jövedelme!
2013. jan. 19. 16:46
 5/191 anonim ***** válasza:
60%
1-es vagyok. Nem az anyja lesz a gyámja! Ez hülyeség. Nálunk a párom volt a gyerek gyámja.
2013. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/191 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell elvetetned! Költözzetek össze a gyerek apjával, házasodjatok össze, és neveljétek szeretetben, ahogyan jó szülőkhöz illik.
2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/191 anonim ***** válasza:
37%
Mert hazasok voltatok, elso? Kiskorunak a szulo a gyamja, igy ha szul, a gyermeke gyamja is a szulo lesz - hacsak a gyamhivatal nem jelol ki mas gyamot. Nalatok valoszinuleg ez tortent.
2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/191 anonim ***** válasza:
79%
1-es vagyok. Ja, és megkaptam a juttatásokat is. Együtt kell hozzá laknotok, szülő nélkül és úgy megkapsz minden létező juttatást.
2013. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/191 anonim ***** válasza:
20%
Ne beszelj mar hulyesegeket, kiskorukent el se koltozhet a szuleitol!
2013. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/191 anonim ***** válasza:
74%
ja még egy kérdés, ahol a terhes csaj még nincs tizennyolc és azt gondolja, hogy a pasija eltartja. Csakhogy ilyen esetekben az apuka lelép egy idő után aztán a gyereket nevelhetik, pénzelhetik a nagyszülők
2013. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!