Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a napi 4-5 liter...

Normális a napi 4-5 liter folyadékbevitel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok magammal, a 40. hétbe lépek lassan és borzasztó nagy a folyadékigényem. Más is volt így? Nem lesz ez a 4-5 liter kicsit sok???? Nem ártok vele a babának v. magamnak?

2013. jan. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vizesedsz nagyon durván, akkor rendben van. És persze az sem mindegy, miből áll a 4-5 liter folyadék.


Kétlányos 24hkm.

2013. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nagyrészt ásványvízből és néha gyümölcsléből. :) Nem vizesedem csak minimálisan, azt is csak este. De a felpolcolt láb egyből megoldja. Nekem az a furcsa, hogy eddig ha fél-egy liter lement, már csoda volt.
2013. jan. 19. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Készülődik a szervezeted a szülésre, teljesen természetes. Szüléskor nagyon fogsz izzadni és utána kell a tejcsi a babának, ezért raktároz most a szervezeted:)


Könnyű szülést kívánok!

1-es.

2013. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kb a 4. hónaptól ittam baromi sokat. Nekem is benázett 4-5 liter naponta. Ha 10 percig nem ittam, akkor már úgy éreztem, hogy ölni tudnék egy pohár vízért. És mindenzt úgy, hogy se terhesség előtt, se utána alig iszom. Tudom, hogy nem jó, de napi fél liternél többet nem tudok meginni, mert nem csúszik le a torkomon. (még nyáron a 40 fokban sem)

Szóval normális szerintem.

2013. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha korábban figyeltél volna a napi folyadékbevitelre most nem lenne ekkora igényed rá. csak ennyi és sikeres szülést. és mennyit jársz pisilni?:-)
2013. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is alig ittam terhesség előtt, nyáron viszont a nagy melegben nekem is ment a 4-5 liter. A gond az volt, hogy nagy részét kipisiltem, 5 percenként, amit meg nem, az ment a lábamra, úgyhogy folyton szomjas voltam és az emésztésem sem volt túl fáin. :(

Azóta meg azért iszok sokat, mert szoptatok. A tejszaporító teától pl. megveszek, annyira szomjas vagyok utána.

2013. jan. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
terhesség előtt is megittam a napi 2-3 litert, de terhesen nekem is 4-5 körül van. folyamatosan szomjasnak érzem magam. szerintem normális, ha rendben van az anyagcseréd.
2013. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!